EkonomiGenelGündem

ZG Tarım ile 2 bin tondan fazla üzüm tüketiciyle buluştu

Üzüm bağlarından sofraya uzanan bu başarılı iş birliği vesilesiyle Alaşehir İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun doğrultusundan üzüm yapımcıları adına ZG Tarım'a teşekkür plaketi verildi.

Abone Ol  
 
59 / 100

Manisa’nın Alaşehir ilçesindeki üzüm yapımcıları, Ziraat Bankası’nın iştiraklerinden olan ZG Tarım Piyasaları AŞ ( ZG Tarım) ile gerçekleştirdikleri iş birliğiyle sezon süresince 2 bin tondan çok üzümü tüketiciyle buluşturdu.

ZG Tarım’dan uygulanan bildirime göre, Alaşehirli üzüm yapımcılarınin yaz başında ürünlerinin pazara sunulması hedefiyle ZG Tarım ile yapmış oldukları iş birliği çok başarılı netice sunarak hem yapımcının hem tüketicinin yüzünü güldürdü. ZG Tarım, bütün sezon süresince 2 bin tondan çok üzümü üreticiden peşin alarak en taze ve kaliteli şekilde tüketiciyle buluşturdu.

ZG Tarım, üreticilerden tedarik ettiği tarımsal ürünleri tedarik zincirini kısaltarak ve maliyetleri düşürerek “Tarladan Tabağa ” stratejisi ile tüketiciye ideal fiyatlarla ulaştırmayı hedefliyor.

Üzüm bağlarından sofraya uzanan bu başarılı iş birliği vesilesiyle Alaşehir İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun doğrultusundan üzüm yapımcıları adına ZG Tarım’a teşekkür plaketi verildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri