Magazin

Zafer Algöz Yakın Arkadaşı Ozan Güven Hakkında Flaş Açıklamalarda Bulundu!

Zafer Algöz Ozan Güven hakkında yaptığı açıklama ile şaşırttı

Abone Ol  
 
65 / 100

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı yönünde iddialar olan meslektaşı ve yakın arkadaşı Ozan Güven hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli spiker Ertem Şener tarafından YouTube’da yapılan Sorgu Odası adlı programa konuk olan Zafer Algöz, meslektaşı ve yakın arkadaşı Ozan Güven ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ozan Güven’in yaptığını ve kadına şiddeti asla ve asla tasvip etmediğini kaydeden Algöz, kadına, çocuğa ve hayvanlara şiddet uygulayanları kimsenin savunmaması gerektiğini belirtti.

Son günlerde gündemi oldukça meşgul eden Ozan Güven’i protesto eden senaristler ile ilgili de açıklamalarda bulunan tecrübeli oyuncu Zafer Algöz, söz konusu senaristlerin çoğunun kadına şiddeti tetikleyen senaryolar yazdığını belirtti. Burada bir riyakarlık ve ikiyüzlülük olduğunu ifade eden Algöz, bahsi geçen senaristlerin protestolarının arkasında durup kadına şiddeti onaylayan senaryolar yazmaktan da vazgeçmeleri gerektiğini aktardı.Zafer Algöz Yakın Arkadaşı Ozan Güven Hakkında Flaş Açıklamalarda Bulundu! 2 – zafer algoz ozan guven 2

Dizi Kadrosundan Çıkarıldı!

An itibariyle hem Ozan’ın hem de olayların öznesi olan hanımefendinin de pişman olduğuna inandığını kaydeden Zafer Algöz, kimsenin böyle bir olaydan mutlu olamayacağını ifade etti. Bunun yanında kimsenin “bu olayın arkasındayım ve arkadaşımı destekliyorum” şeklinde açıklamalar da yapamayacağını belirten Algöz, konunun halihazırda yargı aşamasında olduğunu ve verilecek sonucu beklemek gerektiğini söyledi.

Yakın arkadaşları Can Yılmaz ve Cem Yılmaz’ın olay ile ilgili büyük bir üzüntü duyduğunun altını çizen başarılı oyuncu Zafer Algöz, herkesin yargı sürecinin ve mahkemelerin sonlanmasını beklediğini ifade etti.

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği yönünde iddiaların yayılması ile beraber oyuncu Ozan Güven, rol aldığı Star Tv ve Ay Yapım ortaklığının bir sonucu olan Babil dizisinin kadrosundan da çıkarılmıştı. Yargının konu ile ilgili nasıl bir sonuç vereceği ve Ozan Güven’e sektör içerisinden daha geniş kapsamlı bir tavır alınıp alınmayacağı ise en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri