Magazin

Youtube’da Rekorlar Kıran Güldür Güldür Skeci

Abone Ol  
 
8 / 100

Show TV’nin en sevilen eğlence programlarından biri olan  Güldür Güldür Show, oldukça dikkat çekti. 

Güldür Güldür Show programının belki de yüzleri en çok güldüren kişi Naime karakterini canlandıran Ecem Erkek, sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşım ile büyük ilgi çekti.

2018 Yılında Güldür Güldür Show ekibine giren ve daha öncesinde de Hayat  Sırları dizisinde oynadığı Şirin karakteri ile ekranlara gelen Ecem Erkek, canlandırdığı karakterler ile hem güldürmeye hem de ilgi çkemye devam ediyor.

İçinde bulunduğu bir çok skeç ile dikkat çekmeyi başaran Ecem  Erkek, programı dikkatle takip eden izleyicilerin de favorisi durumunda. Geçtiğimiz gün 17 Temmuz da sezon finali yapan Güldür Güldür Show oyuncuları tatile dağıldı. Sezon finalinde yayınlamış olan skeç ile bir çok kişiyi başta güldürse de bu böyle devam etmedi.

Güldür Güldür Bu Defa Ağlattı!!

Yayınlamış oldukları sezon finali skeci ile hem TV de hem de sosyal medya da birçok kişiyi ağlatarak duygu karışıklığına neden oldu. Çok sevilen Naime karakterini oynadığı skeç bu defa acıklı bir hayatı ortaya koydu.

İşte o acıklı hikaye;

Bilal’in bir kız arkadaşı olması anne ve babasını mutlu ederken, Naime de Bilal’in ailesiyle tanışmaktan çok mutlu oldu. Ancak skeç sonunda anlaşıldı ki Naime’nin çok acıklı bir hayat hikayesi vardı.

Israrla Bilal’in ailesine Anne-Baba demesi üzerine Yeter’in tepki vermesiyle Naime, kendisinin küçük yaşta ailesi tarafından terk edildiğini itiraf etti.

Güldür Güldür’ün sevilen Naime karakterinin yeni sezonda maceralarının devam edeceği anlaşılıyor ama bu açılımla birlikte Naime’nin Bilal ile ilişkisinde başka bir sayfanın açılacağı da görülüyor.

Bu arada skeç Youtube’da yayınlandığı 4 gün içinde 1 milyon 400 bini geçen izlenme sayısına ulaştı. Pek çok yorum yapılırken, izleyici Naime ve Bilal sahnelerini çok beğendiklerini, Naime’nin acıklı hikayesine de üzüldüklerini ifade ettiler.

 

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri