EkonomiGenelGündemHaber

Yıldız Entegre, kimyasalsız üretimi sürdürüyor

PETG ve APET sahibi olan bir folyo türü olan GAG Pet, başka folyo çeşitlerine göre çok daha doğal, sağlıklı ve uzun yaşamlı bir ürün olarak öne çıkıyor.

Abone Ol  
 
60 / 100

Yıldız Trend’in kapak panel üretiminde kullandığı GAG Pet, insan sağlığına zarar verecek plastikleştirici ya da stabilize edici kimyasallar içermiyor.

Yıldız Entegre’den uygulanan bildirime göre, şirketin markalarından Yıldız Trend, kapak panel üretiminde kullandığı GAG Pet ile pazarında fark yaratmaya ve tüketici arkadaşı ürünleri pazarla buluşturmaya devam ediyor.

PETG ve APET sahibi olan bir folyo türü olan GAG Pet, başka folyo çeşitlerine göre çok daha doğal, sağlıklı ve uzun yaşamlı bir ürün olarak öne çıkıyor.

Verilen bilgiye göre, GAG Pet, insan sağlığına zarar verecek plastikleştirici ya da stabilize edici kimyasallar içermiyor.

Aynı vakitte ürün , yüzey manzarası ve yüzey direnci manasında çok daha üstün kaliteli bir folyo türü olarak değerlendirilirken, Yıldız Trend, GAG Pet tüketimi ile kapak panellerin sararma, çizilme ve kimyasallara karşı çok daha dirençli bir konuma gelmesini sağlıyor.

 

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal Etkileşim Müdürü Ercan Şahin, şunları kaydetti:

“Yıldız Entegre’nin, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük birleşik MDF üretim tesisi olma özelliğini taşıyan Kartepe tesisi ile globalleşme yolundaki mühim adımlarından biri olan Romanya tesisinde düz renk HG ve Mat Panel üretiminde sarfedilen GAG Pet, kapak panel üretiminde doğayı ve insan sağlığını öncelikleyen üretimimiz ile fark yaratıyoruz.”

Orman ürünleri pazarında etkinlik gösteren Yıldız Entegre, insan sağlığı ve güvenliğine öncelik veren sürdürülebilir ürünlere yatırım yapmaya devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri