Magazin

Yeşim Salkım’dan YouTube’da Flaş Açıklamalar!

Magazinin sürekli gündemde olan isimlerinde Yeşim Salkım, YouTube üzerinden yayın yapan Katarsiz X-tra adlı programa katıldı

Abone Ol  
 
66 / 100

Yeşim Salkım, Gülben Ergen ve eski eşi Hakan Uzan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Murat Övüç ile davalık olarak gündeme gelen Yeşim Salkım, YouTube platformu üzerinden yayın yapan Gökhan Çınar sunumundaki Katarsiz X-tra adlı programa katıldı. Oldukça tansiyonlu ve zor günler geçiren Yeşim Salkım, program kapsamında hem bugüne hem de geçmişe dair oldukça önemli açıklamalarda bulundu. An itibariyle birçok konuda korkusu olduğunu dile getiren Salkım, çocukken ve gençken çok daha korkusuz ve cesur biri olduğunu söyledi. Artık korkuları olduğunun farkında olduğunu ifade eden Yeşim Salkım, bu durumu kendine itiraf etmek konusunda da çalışmaya devam ettiğini belirtti.

Yeşim Salkım’dan YouTube’da Flaş Açıklamalar! 2 – yesim salkim2

Mutlu Bir Kadın Olamadım

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, katıldığı YouTube programında hayatına ve kişiliğine dair çarpıcı itiraflarda bulunurken, yalnız olmaktan artık yorulduğu ifade etti. Hayatının büyük bir bölümünün yalnız bir şekilde mücadele ederek geçtiğini dile getiren güzel şarkıcı Yeşim Salkım, sürekli mücadele etmekten ve başkaları ile her konuda savaşmaktan asla mutlu olamadığını ve kendini mutlu bir kadın gibi hissedemediğini itiraf etti.

Gülben Ergen ile aralarındaki uzun süreli gerginliğe de değinen ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, bu hikayenin kendisinde saklı olduğunu ifade etti. Geçmişte bu konu ile ilgili bazı açıklamalar yaptığını hatırlatan Salkım, bu dünyadan kimseden nefret ederek göçmek istemediğini ve iyi bir şekilde ayrılmak istediğini dile getirdi.

Sosyal medya fenomeni ile aralarındaki gerginliğin yargı önüne taşındığını belirten Yeşim Salkım, olayın kişisel özür ya da araya girecek tanıdıklar yolu ile barışma boyutunu aştığını ve Murat Övüç tarafından kendisi özelinde tüm kadınlara karşı edilen hakaretlerin yargı karşısında cezasını bulması gerektiğini aktardı. Bu anlamda ikilinin mahkeme karşısında yan yana gelip gelmeyeceği de merak konusu olmaya devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri