Magazin

Yeşim Salkım – Murat Övüç Kavgasında Sular Durulmuyor!

eşim Salkım’dan gelen son açıklamalar ışığında ikili arasındaki suların durulmadığı görülüyor

Abone Ol  
 
63 / 100

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün bir işletmede sahne aldığı esnada Yeşim Salkım’a ağır küfürler etmesi ve bu görüntülerin sosyal medyada yayılması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün sahnedeyken sanatçı Ymueşim Salkım için ağza alınmayacak küfürler etmesi magazin gündemini çalkalamaya devam ediyor. Bu olay üzerine geçtiğimiz günlerde Murat Övüç’ün sahne aldığı mekan işletmecileri, Övüç’le yollarını ayırdıklarını açıklamıştı. Hatta bu kararlarının üzerine Cumartesi günü için Yeşim Salkım ile anlaştıklarını açıklayan mekan işletmecileri, bu organizasyonun ise tüm kadınlar için ücretsiz olacağını duyurmuştu.

Yeşim Salkım özelinde tüm kadınları incitecek küfürler savuran Murat Övüç ise işinden olmuş, bunun ardından da Yeşim Salkım’dan özür dilediğini belirtmişti.  Ancak söz konusu özür üzerine Yeşim Salkım’dan çok konuşulacak bir cevap geldi.

Yeşim Salkım - Murat Övüç Kavgasında Sular Durulmuyor! 2 – yesim salkim 1

Özrü Kabul Edilmedi!

Sahnede ettiği küfürler nedeniyle yayınladığı bir video aracılığı ile sanatçı Yeşim Salkım’dan özür dileyen sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün özrü kabul edilmedi. Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü sanatçı Yeşim Salkım, kendisine küfürler savuran birisiyle ancak mahkemelerde hesaplaşabileceğini belirtti. Söz konusu iğrenç küfürlerin başka bir çözümü olmadığının altını çizen Yeşim Salkım, araya girip ortamı yumuşatmak isteyen kişilere de “Sizi ilgilendirmez” cevabını verdi.

Sahne üzerinden ve yüzlerce kişinin önünde kendisine ağır küfürler eden sosyal medya fenomeni Murat Övüç ile adalet karşısında hesaplaşmak istediğini vurgulayan Yeşim Salkım, bu konunun bir video özrü ile ya da araya girmeye çalışan ünlü kişiler ile çözülemeyeceğini açıkladı.

Söz konusu açıklamaların ardından ikili arasındaki suların durulmadığı gözlenirken, Yeşim Salkım ve Murat Övüç’ün mahkemede karşı karşıya gelip gelmeyeceği de oldukça merak ediliyor. Bahsi geçen olaylar ise son zamanlarda gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün bu denli konuşulan ilk skandalı değil. Övüç zaman zaman yaptığı garip çıkışlarla sürekli gündeme gelmeyi başarıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri