EkonomiGenel

Yapı Kredi Portföy’e “Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri” ödülü

Yapı Kredi Portföy, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından 4. kez ödüllendirilerek, Portföy Yönetimi kategorisinde "Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri-2019" ödülünün sahibi oldu.

Abone Ol  
 

Yapı Kredi Portföy, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) doğrultusundan 4. kez ödüllendirilerek, Portföy Yönetimi kategorisinde “Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri-2019” ödülünün sahibi oldu.

Yapı Kredi Portföy açıklamasında görüşlerine yer verdiği Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Müge Peker, Yapı Kredi Portföy’ün sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmasında kaliteli insan kaynağının ve sektördeki deneyiminin mühim bulunduğunu belirtti.

Peker, şunları kaydetti:

“Sektörünün önder kurumlarından Yapı Kredi Portföy olarak 2019 yıl sonu bilgileri itibariyle kurumsal ve bireysel müşterilerimize yönelik yatırım fonu, emeklilik fonu, serbest fon ve şahsa özel yatırım modellerinden meydana gelen iş hacmimizle toplam aşağı yukarı 39 milyar TL büyüklüğünde zenginliği yönetiyoruz. Kaliteli insan kaynağımız ve uzmanlığımız ile müşterilerimize her daim değer yaratma vizyonumuzla çalışıyoruz ve bu emeğin karşılığı olarak her yıl saygın kurumlarca ödüllere layık görülüyoruz.

TSPB’nin düzenlediği 5. Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde işlemiş yıllarda bulunduğu gibi bu yıl de Allianz Hayat ve Emeklilik A. Ş. Karma Emeklilik Yatırım Fonu’nun (ALR) performansı ile dördüncü kez ödül kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kazandığımız bu ödül, kurum olarak ne kadar doğru yolda ilerlediğimizi bir kez daha kanıtladı. Alanımızda göstermiş bulunduğumuz başarılarımızın ve kuvvetli performansımızın ödüllendirilmesi bizi bunun dışında gururlandırıyor. Bu tarafta var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri