Ekonomi

Vodafone’dan sınırsız WhatsApp kampanyası

Vodafone, bütün faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süre ile geçerli sınırsız WhatsApp tüketimi armağan edecek

Abone Ol  
 
63 / 100

Vodafone, bütün faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süre ile geçerli sınırsız WhatsApp tüketimi armağan edecek. Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görünümlü konuşulabilecek.

Şirket açıklamasına göre, Vodafone, müşterilerine en iyi dijital tecrübesi sunmaya devam ediyor. Yatırımlarının yüzde 99’unu teknoloji yatırımlarına ayıran Vodafone, Temmuz 2020 bilgilerine dayanılarak oluşturulan ölçümlerde 1 Mbps ve üzeri örneklemler de referans alınarak 4.5G’de yüzde 99,6 oranında kesintisiz veri indirme hızı yayınlayan operatör oldu. Bu kapsamda yeni bir kampanya başlatan Vodafone, bütün faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine de 1 hafta süre ile geçerli sınırsız WhatsApp tüketimi armağan edecek.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, salgın sürecinin altyapının önemini bir kez daha meydana koyduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Bu dönemde mobil trafikte yüzde 10, sabitte yüzde 60’a varan artışlar gözlemledik. Altyapımızı da bu artışlara hazırlayarak kesintisiz etkileşim amacıyla kapasite artırımları yaptık. Bu sayede, gene Temmuz 2020 bilgilerine göre yükselen data trafiğine karşın 4.5G ortalama süratimızı son 6 ayda yüzde 20 artırmayı başardık. Bunun yanı sıra, 1 Mbps ve üzeri örneklem referans alınarak 4.5G’de yüzde 99,6 oranında kesintisiz internet tecrübesi yayınlayan operatör olduk.

Bu kapsamda, bir kampanya da başlattık; faturalı bireysel müşterilerimize 1 ay, faturasız bireysel müşterilerimize de 1 hafta süre ile geçerli sınırsız WhatsApp tüketimini bedava sunuyoruz. Kampanya boyunca WhatsApp üzerinden oluşturulan mesajlaşma, sesli ve görünümlü konuşmalar müşterilerimizin internetinden yemeyecek. Vodafone Supernet 4.5G ile müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone’un yeni kampanyası 20 Ağustos-20 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak. Vodafone’un bütün bireysel müşterileri bu tarihler arasında kampanya kullanım haklarını Vodafone Yanımda programı üzerinden aktif duruma getirebilecek.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri