EkonomiGenel

Vodafone’dan “FreeZone Gaming” kullanıcılarına “yüksek hız” imkanı

Vodafone'un FreeZone Gaming ürünlerine getirdiği yeni özellik sayesinde, oyunsever gençler, Vodafone 4.5G şebekesi üstünde sınırsız oyun programları tarafına kullanım yaptıklarında 5 katına kadar iyileştirilmiş hizmet alarak en düşük gecikme zamanıyla oyun oynama olanağı bulacak.

Abone Ol  
 
64 / 100

Vodafone’un FreeZone Gaming ürünlerine getirdiği yeni özellik sayesinde, oyunsever gençler, Vodafone 4.5G şebekesi üstünde sınırsız oyun programları tarafına kullanım yaptıklarında 5 katına kadar iyileştirilmiş hizmet alarak en düşük gecikme zamanıyla oyun oynama olanağı bulacak.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre şirket, Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile 3 yıl önce adım attığı e-spor ve oyun piyasasındaki varlığını yenilikçi ürün ve hizmetlerle geliştirmeye devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, dünyada oyun sektörünün her geçtiğimiz gün büyüdüğünü, buna paralel olarak oyuncuların da oyun oynarken sahip oldukları internet bağlantısından beklentilerinin arttığını bildirdi.

Mobil oyun performansı için yüksek hız ve düşük gecikme sürelerinin bundan sonra yeni kuşak esas ihtiyaçlar arasında yer aldığını belirten Aksoy, şunları kaydetti:

“Vodafone olarak, oyun firmaları ile uzun vadeli iş ortaklıkları kurarak mobil şebeke mimarimizi bu tarafta geliştiriyoruz. ‘Geleceğe Hazır Şebeke’ ile sahip olunan mobil altyapımızı daha hızlı, daha elastik ve gecikme zamanı daha düşük bir yapıya kavuşturduk. Hedefimiz, şebekemizi oyun sektörünün cazibe merkezi durumuna getirmek ve kişiselleştirilmiş şebeke yapısıyla her bir müşterimizin ihtiyaçlarını ayrı ayrı teşhis edip onlara kusursuz oyun tecrübesi yaşamaları için lüzumlu maksimum hız ve en az gecikme sürelerini sağlayabilmek. Bu yönde bir adım daha atarak FreeZone Gaming ürünlerimizin servis kalitesinde tedavi yaptık. Bu sayede, şebeke yoğunluğu arttığı takdirde dinamikyönetim sağlayarak, oyunseverlerin bu mümkün yoğunluğu hissetmeden oyun deneyimlerinin etkilenmeyeceği bir performans sunuyoruz.”

Aksoy, 5G tecrübesinin de esaslarını atmaya başladıkları bu bilhassa kullanıcıların, Vodafone şebekesi içinde iyileştirilmiş hizmet alarak, en düşük gecikme zamanıyla oyun oynama ve en iyi oyun tecrübesine sahip olma olanağı bulduklarını aktardı.

Aksoy, “Vodafone olarak, FreeZone Gaming portföyümüzle gençlerin oyun ve espor tutkularını en üst civarda yaşamasına imkân sağlamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

– FreeZone Gaming portföyüyle gençler, çoğu oyun uygulamasını sınırsız internetle kullanabiliyor

Açıklamada yer alan bilgiye göre, “Geleceğe Hazır Şebeke” mimarisiyle sahip olunan mobil altyapısını daha hızlı, daha elastik ve gecikme zamanı daha düşük bir yapıya kavuşturan Vodafone, şimdi de FreeZone Gaming ürünlerinin sınırsız oyun programlarının servis niteliğini artırdı.

5G’nin esaslarını meydana getiren bu özellik sayesinde, FreeZone Gaming ürünlerini kullanan gençler, Vodafone 4.5G şebekesinde sınırsız oyun programları üstünden kullanım yaptıklarında 5 katına kadar iyileştirilmiş hizmet alarak en düşük gecikme zamanıyla oyun oynama olanağı bulacak.

Böylece genç oyunseverler, yoğunluk olan alanlarda sınırsız oyun programlarına girdiklerinde, kendilerine özel geliştirilmiş servis ile Vodafone şebekesi içindeki en iyi oyun tecrübesine ulaşmış olacak.

Gençlerin oyun tecrübesini sınırsız yaşamalarını amaçlayan Vodafone, FreeZone Gaming portföyüyle gençlere internetinden yemeyen programların yanı sıra her ay oyun dünyasına ait armağanlar kazanma talihi sağlıyor.

FreeZone Gaming portföyüyle gençler, Twitch, Discord, PubG Mobil ve TFT Mobil gibi çoğu oyun uygulamasını sınırsız internetle kullanabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca, her ay Twitch Bit, Steam Cüzdan ve PubG Mobile UC gibi oyun paralarına ücretsiz sahip olabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri