EkonomiGenel

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu’na gümüş ödül

Vodafone Türkiye, bu yıl 10’uncusunu yayınladığı ve dijital bir anlayışla hazırladığı “2020 Sürdürülebilirlik Raporu” ile, Amerikan Etkileşim Profesyonelleri Ligi’nin (League of American Communications Professionals-LACP) düzenlediği 2020 Inspire Ödülleri “Kurumsal Yayın” kategorisinde Gümüş Ödül aldı.

Abone Ol  
 
64 / 100

Vodafone Türkiye, bu yıl 10’uncusunu yayınladığı ve dijital bir anlayışla hazırladığı “2020 Sürdürülebilirlik Raporu” ile, Amerikan Etkileşim Profesyonelleri Ligi’nin (League of American Communications Professionals-LACP) düzenlediği 2020 Inspire Ödülleri “Kurumsal Yayın” kategorisinde Gümüş Ödül aldı.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla etkinlik gösteren Şirket, yerel ve uluslararası düzeydeki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Vodafone Türkiye’nin 1 Nisan 2019–31 Mart 2020 mali senesi süresince etrafsel, sosyal, ekonomik ve yönetimsel konulardaki uygulamalarını ve performansını şeffaf bir şekilde paylaştığı “2020 Sürdürülebilirlik Raporu”, Amerikan Etkileşim Profesyonelleri Ligi’nin düzenlediği 2020 Inspire Ödülleri “Kurumsal Yayın” kategorisinde Gümüş Ödül’e layık görüldü.

“Vodafone Türkiye 2020 Sürdürülebilirlik Raporu”, ilk etki, anlatım, görsel tasarım, yaratıcılık, mesaj netliği, algılanan makulluk gibi kriterler göz önüne alınarak yapılan değerlendirme toplam 97 puan aldı. Rapor ilaveten, LACP Spotlight ve Inspire Ödülleri’ne başvuran 500’ü aşkın rapor arasında ilk 100’e girdi.

– “Raporumuzu dijital bir anlayışla hazırladık”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Vodafone olarak, sürdürülebilirliği iş yapma biçimlerinin ayrılmaz bir parçası durumuna getirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Amacımız, sektörümüzde sürdürülebilir dönüşüme liderlik etmek. ‘Amaç merkezli bir şirket’ olarak, sürdürülebilirlik yol haritamıza makul aksiyonlar almaya devam ediyoruz. Sürdürülebilirlik çalışmalarımızı tam 10 senedir kamuoyu ile düzenli bir biçimde ve gönüllü olarak şeffaflıkla paylaşıyoruz. Son raporumuzda, ana değer alanlarımız olan dijital toplum, kapsayıcılık ve etraf konularında amaçlarımızı ve performansımızı nasıl yönettiğimizi aktardık. Raporumuzu dijital bir anlayışla hazırladık. Çok sayıda video ve internet sayfasına link vererek, ilaveten metinleri görsel video içeriklerle birleştirerek interaktif bir rapor oluşturduk. Raporumuzun, dünyanın sasenesi ödül programlarından Amerikan Etkileşim Profesyonelleri Ligi’nde ödül almasından son derece mutluyuz. Vodafone olarak, sürdürülebilirliği esas iş stratejimizin bir parçası olarak görmeye ve 2025 amaçlarımız tarafında gelişmeye devam edeceğiz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri