EkonomiGenel

Vodafone Red’le Mücbir Sebepler’den “arkadaşını getir” kampanyası

"Vodafone Red’le Mücbir Sebepler" yayını ikinci haftasına girerken, Vodafone Yanımda üzerinden arkadaşlarını Vodafone’lu olmaya çağrı edenler 15 GB kazanıyor.

Abone Ol  
 
61 / 100

“Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” yayını ikinci haftasına girerken, Vodafone Yanımda üzerinden arkadaşlarını Vodafone’lu olmaya çağrı edenler 15 GB kazanıyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Red ünlü isimler Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sevilen Instagram canlı yayını “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” sponsorluğu kapsamında sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi.

Kampanya kapsamında, arkadaşlarını Vodafone Red’e çağrı eden Vodafone’lu müşteriler, hat aktivasyon işleminin tamamlanmasının sonrasında 3 ay geçerli 15 GB armağan internet kazanırken, arkadaşının çağrısı üstüne Vodafone Red’li olan yeni aboneler de 3 ay geçerli 15 GB armağan internet kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için, çağrı edilen kişinin Vodafone Yanımda üzerinden arkadaşını çağrı etmesi, çağrı edilen müşterinin de kendisiyle paylaşılan link üzerinden müracaatını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Arkadaşlarının çağrısı üstüne Vodafone Red’e geçtiğimiz müşterilere, online’da yüzde 15 indirimin yanı sıra indirimli antikor testi, ücretsiz vasıta yıkama, ücretsiz vasıta dezenfeksiyon, vasıta kiralamada yüzde 40 indirim, ücretsiz Havaist, havaalanında ücretsiz Fast Track ve Lounge hizmeti, Big Chefs’te ücretsiz kahve ve indirimli kahvaltı, Trendyol’da 20 lira indirim gibi çoğu imtiyaz da sunuluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri