Teknoloji

Vivo Markası Türkiye’de! Satış Rekorları Kırabilir!

Çin menşeli teknoloji devlerinden Vivo, telefonları ile Türkiye pazarına girme kararı aldı, marka Türkiye pazarında satış rekorları kırabilir

Abone Ol  
 
63 / 100

Eylül ayı içerisinde yeni telefonlarını satışa sunması beklenen Vivo markası Türkiye pazarına girme kararı aldı. Oppo çatısı altında teknoloji üretimini devam ettiren markalardan biri olan Vivo, aldığı son karar ile birlikte Türkiye’deki akıllı telefon pazarını kızıştıracak gibi görünüyor.

Çin menşeli teknoloji markası Vivo’nun bu ay içerisinde gerçekleştirilecek olan etkinlik ile basına ve kamuoyuna duyurulması beklenen söz konusu gelişme, ülkemizdeki telefon piyasasını oldukça hareketlendirecek. Çin merkezli şirket yeni ürettiği akıllı telefonları Eylül ayında satışa çıkaracak.

Vivo Markası Türkiye’de! Satış Rekorları Kırabilir! 2 – vivo

İlk Olarak Hangi Telefon Satılacak?

Oppo çatısı altında teknoloji üretimini devam ettiren Çin merkezli Vivo markası, Türkiye’deki akıllı telefon pazarına girme kararı aldı. Şirketin söz konusu kararı ve kararla ilgili detayları bu ay bitmeden gerçekleştireceği bir basın toplantısı ile Türkiye basınına ve kamuoyuna duyurması bekleniyor.

Henüz netlik kazanmamış olan tek konu ise şirketin Türkiye pazarı içerisinde ilk olarak hangi telefonunu satışa çıkaracağı. Çin menşeli teknoloji devi Vivo’nun pek çok farklı modelde telefonu bulunuyor. Şirkete yakın kaynaklar tarafından haber merkezlerine ulaştırılan bilgiler ışığında Vivo’nun orta segmentte yer alan ve Türkiye’deki teknoloji meraklılarının ve akıllı telefon kullanıcılarının bütçelerini fazla sarsmayacak bir telefonla piyasaya giriş yapması bekleniyor. Ancak net olarak hangi modelin tercih edileceği ise henüz bilinmiyor. Bu kapsamdaki kesin bilginin ise Oppo çatısı altında hareket eden ve yakın zaman içerisinde Türkiye’deki akıllı telefon pazarına girmeye hazırlanan Vivo markasının bu ay bitmeden Türkiye özelinde düzenleyeceği basın toplantısı ile öğrenilmesi öngörülüyor. Bahsi geçen Çin menşeli marka, Eylül ayında ise yeni model telefonlarını tüm dünyaya duyuracak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri