EkonomiMagazin

Vildan Atasever’in Neden Ayrıldığı Belli Oldu!

Çiftin arasında halihazırda pek çok konuda fikir ayrılığı olduğu da belirtilse de Atasever’in olumsuz tecrübelerinin de ayrılık hususunda hızlandırıcı etki yaptığı belirtiliyor

Abone Ol  
 
63 / 100

Geçtiğimiz sene içerisinde nişanlanan oyuncu Vildan Atasever ve Erkan Akdemir çiftinin ayrıldıklarına dair haberler gündeme bomba gibi düşmüştü. Söz konusu ayrılığın nedeni belli oldu.

Geçtiğimiz sene Nisan ayı içerisinde nişanlanan Vildan Atasever ve Erkan Akdemir çiftinin Haziran ayı içerisinde ayrıldıkları iddia edilmişti. 2019 Nisan ayında gerçekleşen nişan töreninde Erkan Akdemir’e tuzlu kahve servis ettiği anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Vildan Atasever’in ayrılığının sebebi ise belli oldu. Bu yıl içerisinde evlenmeleri beklenen ünlü çiftten sevenlerini üzecek haber geldi.

Vildan Atasever’in Neden Ayrıldığı Belli Oldu! 2 – vildan atasever

Aynı Hatayı Tekrar Yapmak İstemiyor

Ünlü oyuncu Vildan Atasever, 2019 Nisan ayında nişanlandığı Erkan Akdemir ile yollarını ayırma kararı aldı. Uzunca bir süredir evlenmeleri beklenen ve herkes tarafından birbirlerine çok yakıştırılan çiftin, çeşitli fikir ayrılıkları nedeniyle ayrıldığı belirtildi.

Konu ile ilgili güzel oyuncu Vildan Atasever’in yakınlarına, son aşamada üzülmemek adına böyle bir karar aldığını söylediği belirtildi. Bundan önce halihazırda iki kere evlilik tecrübesi yaşamış olan ve ikisi de hüsranla sonuçlanan Vildan Atasever’in yeni bir hüsranı daha kaldırmak istemediği açıklandı. Bu nedenle var olan fikir ayrılıklarının da etkisi ile erken bir ayrılık kararı aldığı iddia edilen Vildan Atasever’in hayli üzgün olduğu vurgulandı.

2001 yılı içerisinde Taylan Kılıç’la evlenmesinin ardından 2007 yılında ayrılan Vildan Atasever, bunun ardından 2010 senesinde hayatını birleştirme kararı aldığı kendisi gibi oyuncu İsmail Hacıoğlu ile de 2015 senesi içerisinde anlaşmalı bir şekilde boşanmıştı. Bahsi geçen iki olumsuz tecrübenin Vildan Atasever’in aklını fazla karıştırdığı ve 2019 Nisan ayından bu yana nişanlısı olan Erkan Akdemir ile de bu nedenle yollarını ayırdığı konuşuluyor. Çiftin arasında halihazırda pek çok konuda fikir ayrılığı olduğu da belirtilse de Atasever’in olumsuz tecrübelerinin de ayrılık hususunda hızlandırıcı etki yaptığı belirtiliyor. Atasever ve Akdemir çiftinin sorunsuz bir biçimde dostça ayrıldığı da magazin çevrelerinde sıklıkla dile getiriliyor.

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri