Gündem

Ünlü İsimler ”Huysuz Virjin”Lakaplı Seyfi Dursunoğlu’na Böyle Veda Ettiler.

Abone Ol  
 
63 / 100

17.07.2020 Yani dün hayata gözlerini yuman sanatçı Seyfi Dursunoğlu tüm sevenlerini oldukça üzdü. Sosyal medyadan üzüntülerini dile getiren hayranlarının yanı sıra ünlü isimlerde bu üzüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Çok uzun yıllar boyunca sahneden olan Seyfi Dursunoğlu ”Huysuz Virjin” karakteriyle gönüllerde taht kurmuştu.

17 Temmuz 2020, Cuma günü Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde hayata gözlerini yuman Seyfi Dursunoğlu sanat camiasının en büyük ve en acı kayıplarından biri oldu. hem sevenleri hem hayranları hem de izleyenleri ünlü isimler de dahil olmak üzere bir çok veda mesajları yayınlandı. Aslı Enver, Demet Evgar, Birce Akalay, Selçuk Yöntem, Zuhal Olcay, Deniz Çakır, Ecem Erkek, Bergüzer Korel, Aslıhan Gürbüz, Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Onur Büyüktopçu gibi isimlerin arasında bulunduğu bir çok kişi çeşitli paylaşımlarda bulundu.

Bu paylaşımların arasında Gülse Birsel de yer almaktaydı. Başarılı oyuncu Gülse Birsel, Avrupa Yakası dizisinde rol aldığı zamanlarda Seyfi Dursunoğlu ile birlikte rol almıştı. Seyfi Dursunoğlu’nun konuk oyucncu olarak rol aldığı Avrupa Yakası dizinden duygusal bir paylaşım yaptı. İşte ünlü isimlerin yapmış olduğu duygusal paylaşımlar;

Ünlü İsimler ''Huysuz Virjin''Lakaplı Seyfi Dursunoğlu'na Böyle Veda Ettiler. 2 – ğ 1

Ünlü İsimler ''Huysuz Virjin''Lakaplı Seyfi Dursunoğlu'na Böyle Veda Ettiler. 3 – ğ 2

Ünlü İsimler ''Huysuz Virjin''Lakaplı Seyfi Dursunoğlu'na Böyle Veda Ettiler. 4 – ğ 3

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri