Magazin

Tuvana Türkay’dan Aşk Sorularına Şok Cevap!

Uzunca bir süredir magazin gündemini sallayan Tuvana Türkay ve Selçuk Yöntem arasında aşk yaşandığına dair iddialara karşı ünlü oyuncudan oldukça şok edici bir cevap geldi

Abone Ol  
 
67 / 100

Tecrübeli oyuncu Selçuk Yöntem’in yaş gününü kutlamak adına katıldığı partide çekilmiş olan bir fotoğrafı paylaşan Tuvana Türkay, konu ile ilgili magazin gazetecilerine şok açıklamalarda bulundu. Selçuk Yöntem ile paylaştığı fotoğraf uzunca bir süredir gündemden düşmeyen güzel oyuncu Tuvana Türkay paylaşımının altında not olarak “Hiçbir hissimizin boşluğa düşmediği güzel günlere” yazmıştı. Türkay’ın söz konusu paylaşımı sonrasında sosyal medya hesabından kaldırması ise bir başka söylentiyi tetiklemişti. Bu paylaşımların ardından gündeme gelen aşk iddialarına karşı Selçuk Yöntem de çeşitli açıklamalar yapmıştı.

Tuvana Türkay’dan Aşk Sorularına Şok Cevap! 2 – selcuk yontem

“Hepsi Kardeşim Gibi”

Tuvana Türkay’ın paylaşımlarının ardından Selçuk Yöntem’le arasından bir aşk yaşandığına dair iddiaların güçlenmesi ile beraber tecrübeli oyuncu Yöntem açıklamalarda bulunmuş ve “hepsi benim kardeşim gibi, magazinde yanlış şeyler yazılmasın” demişti. Bunun ardından uzunca bir süre sessiz kalan Tuvana Türkay’dan ise yeni açıklamalar geldi. Türkay konu ile ilgili magazin basınına çarpıcı cümleler sarf etti.

Her yazılana cevap veremeyeceğinin altını çizen güzel oyuncu Tuvana Türkay, “hepimizin bir sürü derdi var zaten” dedi. İki gündür böbrek kumu döktüğünü belirten Türkay, herkesin kendi namus kavramını değerlendirmesi gerektiğini aktardı. Hayatında herhangi biri olmadığını vurgulayan güzel oyuncu, bu konuda sevgilisi olması için her gün dua ettiğini açıkladı. Burada en önemli kriterinin hayat tarzlarının uyumu olduğunu kaydeden Tuvana Türkay, henüz böyle bir kişi ile maalesef karşılaşmadığını ifade etti. Söz konusu açıklamalar ile beraber tecrübeli oyuncu Selçuk Yöntem ile arasındaki aşk dedikodularını kesin bir dille yalanlamış olan Tuvana Türkay, bir yandan yeni aşklara yelken açmayı istediğini diğer yandan da bu konuda oldukça seçici davrandığını ve hata yapmak istemediğini aktardı. Türkay en büyük çekincesinin sevdiği bir kişi tarafından kırılmak olduğunu belirtti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri