Ekonomi

Türkiye’nin en iyi dijital bankası bu yıl da Yapı Kredi

Yapı Kredi, bütün dünyayı etkileri altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşın gerçekleştirdiği dijital çözümlerle dünyanın en saygın mükafat organizasyonlarından Global Finance doğrulusunda düzenlenen World’s Best Digital Bank Awards 2020’de "Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası", "Avrupa’nın En İyi Fatura Ödeme ve Gösterimi", "Avrupa’nın En İyi Mobil Uyumlu Banka Sitesi" ve "Avrupa’nın En İyi Çevrimiçi Hazine Hizmetleri" mükafatlerinin sahibi oldu.

Abone Ol  
 
67 / 100

Yapı Kredi, bütün dünyayı etkileri altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşın gerçekleştirdiği dijital çözümlerle dünyanın en saygın mükafat organizasyonlarından Global Finance doğrulusunda düzenlenen World’s Best Digital Bank Awards 2020’de “Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası”, “Avrupa’nın En İyi Fatura Ödeme ve Gösterimi”, “Avrupa’nın En İyi Mobil Uyumlu Banka Sitesi” ve “Avrupa’nın En İyi Çevrimiçi Hazine Hizmetleri” mükafatlerinin sahibi oldu.

Bankadan oluşturulan bildirime göre, Yapı Kredi bu sayede dört senedir üst üste “Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası” mükafatına layık görülmüş oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, “Yapı Kredi olarak kurum kimliğimizin mühim bir parçası olan yenilikçi ruhumuzla, kurulduğumuz günden bu yana bankacılığın her bölümünde sınırları kaldıran işlere imza atıyoruz. İnsan hayatına değer katacak teknolojilere odaklanırken müşterilerimizin bankacılık hareketlerini istedikleri anda istedikleri mekanda gerçekleştirmelerine de imkân tanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yapı Kredi’nin, Türkiye de dahil bütün dünyayı etkileyen pandemi döneminde de dijital bankacılık bölümünde uluslararası arenada aldığı mükafatlerle Türkiye’nin dijital bankası unvanını güçlendirdiğini kaydeden Doğan, “Her vakit bulunduğu gibi var gücümüzle çalışmaya, yaşama geçirdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizi ve ülke ekonomimizi desteklemeye devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri