DünyaGenelGündem

Türkiye Finans’a Brandon Hall’dan 3 ödül

Türkiye Finans, şirket içi eğitim ve gelişim alanlarında danışmanlık veren kurumlardan Brandon Hall Grup doğrulusunda düzenlenen Mükemmeliyet Ödülleri’nde 3 ödüle layık görüldü.

Abone Ol  
 

Türkiye Finans, şirket içi eğitim ve gelişim alanlarında danışmanlık veren kurumlardan Brandon Hall Grup doğrulusunda düzenlenen Mükemmeliyet Ödülleri’nde 3 ödüle layık görüldü.

Bankadan oluşturulan bildirime göre, Türkiye Finans, yenilikçi bakış açısıyla insan kaynakları çalışmalarına devam ediyor.

Banka, dünyanın şirket içi eğitim ve gelişim konularında prestijli iş mükafatlarınden biri olarak kabul edilen Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde İnsan Kaynakları bölümünde 1 altın ve 2 bronz ödüle layık görüldü.

Türkiye Finans’ın insan kaynakları projelerinden biri olan “Liderlik Gelişim Programı” Liderlik Gelişiminde Mükemmellik kategorisinde “Liderlik Gelişiminde En İyi İlerleme” bölümünde altın mükafat alırken, “Kredi Yetkilileri Sertifika Programı” “Öğrenmede Mükemmellik” kategorisinde En İyi Sertifikasyon Programı bölümünde bronz mükafatın sahibi oldu. Bankanın bir başka projesi “Çapraz Satış ve Müşteride Derinleşme Gelişim Programı” ise “En İyi Satış Eğitim ve Performans Programı ” kategorisinde En İyi Satış Eğitimi ve Performansı Programları bölümünde bronz mükafatı almaya hak kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Türkiye Finans İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Züleyha Büyükyıldırım, şunları kaydetti:

“Müşterilerimizin yanı sıra çalışanlarımızın yaşama katılım bankası olarak, donanımlı, özgüveni yüksek, müşteri merkezli ve uzmanlaşmış ekipler ile çalışmak ve bu ekiplerin tam motivasyon ile işlerini sahiplenmelerini sağlamak Bankamızın ana kişisel ilk seçenekleri arasında olmaya devam ediyor. Stevie Ödülleri’nin sonrası insan kaynakları alanının saygın mükafat organizasyonlarından Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde de 3 mükafatla evimize dönmek ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış oldu.”

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri