EkonomiGenel

Türkiye Finans, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı

Türkiye Finans Katılım Bankası ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası arasında kapsamlı bir protokol imzalandı.

Abone Ol  
 
64 / 100

Türkiye Finans Katılım Bankası ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası arasında kapsamlı bir protokol imzalandı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, protokol vasıtası ile Türkiye Finans odaya kayıtlı 10 bini aşkın üyeye avantajlı bankacılık hizmetleri ve kurumsal finansman desteği sunacak.

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans ülkenin dört bir yanında, toplumun değişik kesimlerine desteğini pandemi döneminde de yeni iş birlikleriyle büyütmeyi sürdürüyor.

Türkiye’nin üretimine katkı sunmak suretiyle bugüne kadar değişik meslek kümeleri ile iş birlikleri yapan banka, engin kültür birikiminin yanı sıra yaptığı üretim ve ihracatla da öne çıkan Hatay’ın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile bankacılık hizmetlerini sahibi olan kapsamlı bir protokol imzaladı.

Protokol çerçevesinde; tarım, lojistik ve mobilya başta olmak üzere detaylı alanlarda etkinlik gösteren, odaya bağlı 10 bini aşkın şirkete ürün, fon ve paketlerden özel avantajlarla yararlanma olanağı sunulacak.

Türkiye Finans, protokol kapsamında oda üyelerine kurumsal finansman ihtiyaçlarında avantajlı kâr payı oranları sunarken, üyelerin yeni açtığı katılım hesaplarında da avantajlı kâr paylaşım havuzlarından faydalanma olanağı tanıyacak. Oda üyeleri, kurumsal internet şube ve mobil şube üzerinden gerçekleştirecekleri işlemlerinde ücretsiz EFT ve havale olanağından faydalanabilecek.

Avantajlı bankacılık hizmetlerini oda üyelerinin hizmetine yayınlayan protokol Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu, Türkiye Finans Çukurova Bölge Müdürü Mehmet Şahin ve Türkiye Finans Antakya Şube Müdürü Ali Nazmi Kara’nın katılımı ile gerçekleşen törende imzalandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri