EkonomiGenel

Turkcell’den Trakyalılara fatura ödeme kolaylığı

Turkcell, Trakya Elektrik Perakende Satış AŞ (TREPAŞ) ile bir arada yaşama geçirdiği program vasıtası ile Trakyalılara elektrik faturalarını ödemede basitlik sağlıyor.

Abone Ol  
 
68 / 100

Turkcell, Trakya Elektrik Perakende Satış AŞ (TREPAŞ) ile bir arada yaşama geçirdiği program vasıtası ile Trakyalılara elektrik faturalarını ödemede basitlik sağlıyor.

Turkcell açıklamasına göre, 1 Ekim itibarıyla Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da başlatılan program ile TREPAŞ aboneleri, elektrik faturalarını alakalı illerdeki bütün Turkcell mağazalarından ve dijital satış noktalarından ödeyebiliyor.

Turkcell, Trakya’daki üç ilde elektrik faturası tahsilatına başladı. Uygulama ile Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da ikamet eden TREPAŞ abonesi vatandaşlar elektrik faturalarını Turkcell mağazalarından ve dijital satış noktalarından ödeyebiliyor. Söz hususu program ile vatandaşlar, başka ödeme noktalarında meydana gelen kuyruklarda beklemek yerine hızlı ve itimat edilir fatura ödeme imkanıyla zamandan tasarruf sağlıyor. Turkcell’in tanıttığı hizmetten bütün operatörlerin müşterileri yararlanabiliyor.

TREPAŞ aboneleri ödemelerini Turkcell’in yeni kuşak dijital ödeme platformu Paycell vasıtasıyla da yapabiliyor. 100 lira ve üzeri fatura ödemesinin Paycell kart ile yapılması halinde abonenin kartına 10 lira iade ediliyor. Bunun için 15 Aralık’a kadar sürecek kampanyaya katılmak isteyen Turkcell’li abonelerin 2255’e, başka abonelerin ise 05327522255’e “FATURA” yazıp göndermesi gerekiyor.

– İlk fatura ödemesine haftalık 1 GB armağan internet

TREPAŞ faturalarını 31 Aralık tarihine kadar Turkcell mağazaları üzerinden ödeyen Turkcell müşterileri, ödedikleri ilk fatura karşılığında haftalık 1 GB internet kazanıyor. Hediye internete sahip olmak isteyen kullanıcıların 5955’e “KATIL FATURA” yazıp gönderdikten sonra Turkcell mağazalarından faturalarını ödemeleri yeterli oluyor.

Turkcell, İstanbul’da İSKİ ve İGDAŞ, Mersin’de MESKİ ve İzmir’de İzmir Gaz fatura ödemeleri için de benzer hizmetler sunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri