EkonomiGenel

Turkcell, yılsonuna kadar toplam 7 bin kişiye istihdam sağlayacak

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "Halen ülkemizin yanı sıra yurt dışındaki takım şirketlerimizle bir arada 22 binden çok kişiye istihdam sağlıyoruz. Bu senenin sonucunda hedeflediğimiz istihdam rakamı 7 bin kişi." açıklamasında bulundu.

Abone Ol  
 
61 / 100

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Halen ülkemizin yanı sıra yurt dışındaki takım şirketlerimizle bir arada 22 binden çok kişiye istihdam sağlıyoruz. Bu senenin sonucunda hedeflediğimiz istihdam rakamı 7 bin kişi.” açıklamasında bulundu.

İşe alımlarına pandemi döneminde de devam eden Turkcell, 2020 seneninın sonucunda toplam 7 bin kişiye istihdam gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, dijital servisler başta olmak üzere şirket içindeki bütün departmanlarda ekipleri genişlettiklerini söyleyerek “Pandemi süreci bizim işe alım planlarımızda olumsuz bir tesir yaratmadı, aksine 2020’nin ilk %50 sinde 3 binden çok kişi Turkcell Grubu içeriğinde bizimle çalışmaya başladı. ” değerlendirmesinde bulundu.

Halen Türkiye’nin yanı sıra yurt dışındaki takım şirketleri ile bir arada 22 binden çok kişiye istihdam sağladıklarına işaret eden Erkan, “Bu senenin sonucunda hedeflediğimiz istihdam rakamı 7 bin kişi. Amacımız bu rakama erişerek Turkcell ailemizi daha da büyütmek.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri