EkonomiGenel

Türk Telekom’dan mobil baz istasyonu atağı

Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundaki 10 ili içeriğinde barındıran Erzurum Bölge Müdürlüğü’nde bininci mobil sahasını hizmete açtı.

Abone Ol  
 
65 / 100

Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundaki 10 ili içeriğinde barındıran Erzurum Bölge Müdürlüğü’nde bininci mobil sahasını hizmete açtı.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, “Sadece merkeze değil, herkese” anlayışıyla çalışmalarını devam ettiren firma yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundan 10 ilin bağlı bulunduğu Erzurum Bölge Müdürlüğü içeriğindeki 1000’inci mobil sahasını hizmete açtı. Firma, yaptığı yatırımlar ile bölgedeki kapsama oranını daha da yükseltmeyi ve şebeke niteliğini iyileştirmeyi hedefliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, “Milli mesuliyet bilinciyle Türkiye’nin dört bir yanına yatırımlarımızı artırdık. Bu çerçevede ülkemizin doğusunda bu yıl 75 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayımızı 1000’e çıkarırken, 4G kapsamamızı da bölge çapında yüzde 84,3’e yükselttik. Yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz.” dedi.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri