Dünya

Trump’ın Eski Avukatı Cohen’den Çarpıcı İddialar!

ABD Başkanı Trump’ın eski avukatı olan Michael Cohen tarafından yazılmış olan kitabın içeriğinde Trump hakkında çok ağır itham ve iddialar yer alıyor!

Abone Ol  
 
66 / 100

ABD’de Başkan Trump hakkında çıkacak olan kitaplara gelecek günlerde bir yenisi daha eklenecek. Trump’ın eski avukatı Michael Cohen tarafından yazılmış olan bir kitap gelecek günlerde piyasaya çıkacak. Kitabın ismi “Disloyal: A Memoir” şeklinde seçilirken Türkçe anlamı Sadakatsiz: Anılar olarak çevriliyor. Kitap içeriğinde bulunacak olan iddialara ulaşan Beyaz Saray yetkilileri ise söz konusu iddialar için sıfatını kullandı.

Michael Cohen, uzun yıllar boyunca ABD Başkanı Donald Trump’ın en yakınındaki kişiler arasında yer aldı. Yakında çıkacak olan kitabının önsöz bölümünü internet üzerinden yayınlayan Cohen, Trump’a uzunca bir süre ailesinden bile yakın olduğunu ve onu çok iyi tanıdığını ifade etti.

Trump’ın Eski Avukatı Cohen’den Çarpıcı İddialar! 2 – ABD Başkanı Donald Trump

Striptiz Kulüplerinde Sabahlamaktan Vergi Kaçırmaya Kadar Çok Ağır İthamlar!

Önümüzdeki haftalar içerisinde ABD Başkanı Donald Trump’ın eski avukatı Michael Cohen tarafından yazılmış olan bir kitap ABD’de yayınlanacak. Kitabın içeriğine dair henüz çok detaylı bilgiler yer almasa da bazı sızıntılardan ve Cohen tarafından internettte paylaşılmış olan önsöz üzerinden elde edilen izlenimler, söz konusu kitabın yalnızca ABD’de değil küresel ölçekte de büyük bir infial yaratabileceği yönünde. Bahsi geçen iddialar için her ne kadar Beyaz Saray saçmalık ve uydurma sıfatlarını kullansa da ABD medyası ve halkı şimdiden kitabın çıkış tarihini iple çekiyor.

Söz konusu kitap kapsamında Trump’ın eski avukatı Cohen, Trump’ın striptiz kulüplerinde sabahlamaktan zevk aldığını, müteahhitlik döneminde pek çok ortağını ve müşterisini dolandırdığını, tüm çalışanlarına mobbing uyguladığını ve eşi Melania’yı da defalarca aldattığını iddia ediyor. Bahsi geçen iddialar şimdiden büyük tartışmalara yol açmış görünüyor. Ayrıca kitapta Trump’ın Rusya’da derin bağlantıları olduğu ve vergi kaçırma gibi faaliyetler için Rus memurlara rüşvet verdiği de dile getirilen iddialar arasında yer alıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri