Ekonomi

Trendyol’dan Okula Dönüş Kampanyası

Trendyol, okulların açılmasına kısa bir vakit kala giyimden kırtasiyeye, teknoloji mamüllerinden mobilyaya kadar öğrencilerin bütün gereksinimleri amacıyla Okula Dönüş Kampanyası'nı başlattı.

Abone Ol  
 

Trendyol, okulların açılmasına kısa bir vakit kala giyimden kırtasiyeye, teknoloji ürünlerinden mobilyaya kadar öğrencilerin bütün gereksinimleri amacıyla Okula Dönüş Kampanyası’nı başlattı.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, eylülün ikinci haftasına kadar vakitcek kampanyada ailelere ve öğrencilere yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor.

Trendyol, okul hazırlıklarının başladığı bu dönemde aileler ve öğrencileri bütün gereksinimleri amacıyla milyonlarca ürün alternatifi ve avantajlı fiyatlarla Okula Dönüş Kampanyası’nda buluşturuyor.

Platformda anaokulu, ilk ve ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik aranan bütün ürünleri bir araya getiren Trendyol, ailelerin ve öğrencilerin gereksinimlerini güvenilir ve zahmetsiz şekilde kapılarına kadar ulaştırma olanağı sunuyor.

Eylülün ikinci haftasına kadar devam edecek kampanya kapsamında kırtasiyeden giyime, beyaz eşyadan mobilyaya, teknolojik ürünlerinden ev tekstiline kadar çoğu kategoride yüzde 50’ye varan indirimlerle alış veriş fırsatı sunuluyor.

Kırtasiye mamullerine yoğun ilgi Trendyol’un bilgilerine göre ağustosun ilk haftasında okul alış verişi amacıyla en çok kırtasiye ürünleri arandı.

Söz hususu dönemde kırtasiye kategorisinde en çok talep gören ürünler okul çantası, kalem kutusu, defterler, uçlu kalemler, fosforlu kalemler ve keçeli kalemler oldu.

Geçtiğimiz seneye göre kalem kutusu satışları yüzde 176, defter satışları yüzde 394, keçeli kalem satışları ise yüzde 874 oranında artarken, okul çantalarına talep yüzde 58 artış gösterdi.

Çizgi film karakterlerinin ve spor takımlarının lisanslı kırtasiye ürünlerin de yoğun ilgi gören ürünler arasında yer aldı.

Bez dolap satışları süratlendi üniversite öğrencileri ise beyaz eşya, mobilya ve elektrikli ev aletlerine isteği artırdı.

Bu dönemde bez dolap satışları hızlanırken, çalışma masası ve sandalyeleri ile masa lambaları bez dolabı takip etti. Çalışma masası ve sandalyelerine talep yüzde 30, masa lambalarına ise yüzde 25 arttı.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri