EkonomiGenelGündem

Trendyol, evde kargo bekleme dönemini sona erdiriyor

 Trendyol müşterileri, siparişlerini anlaşmalı noktalardan ve kargo otomatlarından teslim alabilecek.

Abone Ol  
 
65 / 100

Trendyol müşterileri, siparişlerini anlaşmalı noktalardan ve kargo otomatlarından teslim alabilecek.

Trendyol’dan uygulanan bildirime göre, şirket, süratli, güvenilir ve en iyi alış veriş tecrübesi amacıyla müşterilerine yeni uygulamalar sunmaya devam ediyor.

Yeni kargo modeli ile teslimatların daha rahat ve süratli gerçekleşmesini gerçekleştiren Trendyol, müşterilerin teslimat adresinde bulunma mecburiyetini ortadan kaldırıyor.

Trendyol, yeni teslimat modelinde normal kargo hizmetine ek olarak anlaşmalı bulunduğu noktalarla çok geniş bir teslimat ağını müşterilerinin tercihine sunuyor. Hem de Trendyol müşterileri, siparişlerini yerli girişimciler doğrultusundan geliştirilen kargo otomatlarından da 7/24 teslim alabiliyor.

Farklı teslimat noktaları ile seçim esnekliğinden faydalanmak isteyenler, siparişlerinde dilediği teslimat noktasından birini seçebiliyor. Sipariş teslimat noktasına ulaştığında da diledikleri gün ve saatte basitçe alabiliyor. Trendyol’un teslimat noktaları hizmetini seçen müşterilere 20 TL’lik indirim kuponu fırsatı da sunuluyor.

 

Trendyol’un yeni teslimat modeli çevrevi özelliği ile ilgi çekerken, adrese teslim zorunluluğunu ortadan kaldıran model vasıtası ile araçlardan kaynaklanan emisyonlar düşüyor ve karbon salınımı azalıyor.

 

– “Herkes amacıyla kazançlı bir model”

 

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar, Türkiye’nin Trendyol’u olarak geliştirdikleri yerli teknolojinin gücünü kullanarak müşterilerine en iyi alış veriş tecrübesini sunmaya devam etiklerini bildirdi.

Acar, şunları kaydetti:

“Yeni teslimat modelimiz ile müşterilerimize normal kargo hizmetine ek olarak paketlerini istedikleri saatte, istedikleri yerden teslim alma esnekliği sunuyor, hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Müşterilerimize zamandan tasarruf ve esneklik sağlıyoruz. Bununla beraber pandemide zor bir devre yaşamış mahalle esnafına da yeni bir kazanç yaratıyoruz. 81 ilde 2 bin 500’e yakın teslimat noktasına ulaştık. Yıl sonucunda bu sayıyı 5 bine çıkaracağız. Türkiye’nin dört bir yanısıra daha çok teslimat noktası amacıyla çalışmaya devam ediyoruz.”

Mahalle esnafının yanı sıra kargo otomatları vasıtası ile müşterilere 7/24 teslim hizmeti sunduklarını açıklayan Acar, “Müşterilerimize paketlerini haftanın her günü, istedikleri saatte alabilecekleri kargo otomatları ile de basitlik sunuyoruz. Akıllı kargo otomatları amacıyla yerli girişimler ile çalışıyoruz. Kargo otomatları şu anda 5 büyük ilde hizmet veriyor. Yaptığımız anlaşmalarla kargo otomatlarını bütün illere ulaştırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız amacıyla var gücümüzle çalışırken, esnafa, yerli teknoloji ve yerli yapımcıya destek olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri