Otomobil

TOGG İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TOGG iş başvurusu ile ilgili tüm detaylar

Abone Ol  
 
57 / 100

Dün itibariyle Türkiye’nin yerli ve milli aracının üretileceği TOGG fabrikasının temel atma töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşti. Peki, TOGG fabrikasında çalışmak için ne gibi şartlar aranıyor?

Türkiye tarihinin prestij ve ekonomik anlamda en büyük projelerinden biri olan yerli ve milli araç projesi kapsamında üretimin gerçekleştirileceği fabrikanın temel atma töreni Bursa’nın Gemlik ilçesi mevkiinde gerçekleşti. Projenin ilk mimarlarından ve liderlerinden olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bizzat katılımı ile gerçekleştirilen temel atma törenini tüm Türkiye merakla ve gururla takip etti. Peki TOGG fabrikası bünyesinde çalışmak ve yerli ve milli aracı üreten ekip içerisinde yer alma gururuna ulaşmak için ne gibi şartlar aranıyor?

TOGG tarafından dijital ortam üzerindeki iş başvuru ekranında yayınlanmış olan açıklamada, belirli özellikleri taşıyan kişilerin fabrikada çalışmak adına başvuru yapabileceği kaydedildi. TOGG iş başvuru sisteminin açık olduğunu ve genel başvuru kapsamında yeterlilikleri karşılayan herkesin istediği takdirde başvuru yapabileceğini belirtti. Türkiye’nin yerli ve milli aracının üretileceği fabrika inşaatında ve fabrika bünyesinde çalışmak için rekor başvuru olması bekleniyor.

TOGG İş Başvurusu Nasıl Yapılır? 2 – togg is basvurusu 2

İkamet Şartı Var mı?

Türkiye tarihinin en büyük projelerinden biri olan yerli ve milli araç projesi kapsamında üretimin gerçekleştirileceği fabrikanın temel atma töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bizzat katılımı ile dün gerçekleştirildi. Ülkemizin otomotiv alanında lider şehirlerinden olan Bursa’ya bağlı Gemlik ilçesi mevkiindeki Türk Silahlı Kuvvetlerine ait olan araziye kurulacak olan fabrikada çalışmak isteyen binlerce vatandaş ise işle ilgili şartları araştırıyor. TOGG iş ilanlarına ve ilandaki şartlara detaylı olarak ulaşmak isteyen vatandaşların TOGG’un internet sitesini incelemesi gerekiyor.

Yerli ve milli araç fabrikasında çalışmak için ülkenin dört bir yanındaki binlerce vatandaştan talep gelirken TOGG tarafından yapılan açıklamada ise fabrika inşaatında ve fabrika bünyesinde çalışacak olan personelin büyük ölçüde Bursa ve Gemlik çevresinden tercih edileceği belirtildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri