Otomobil

Ticari Araçlarda Büyük Fırsat!

Anadolu Isuzu ticari araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara oldukça cazip fırsatlar ve sıfır faiz imkanı sunuyor

Abone Ol  
 
60 / 100

Anadolu Isuzu firması, Temmuz ayı içerisinde ticari araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara bu anlamda oldukça cazip fiyat ve ödeme olanakları sağlıyor.

Ülkemizde faaliyet gösteren Anadolu Isuzu markası, Temmuz ayında ticari araç satın almak isteyenler için hayli cazip ödeme ve fiyat fırsatları sunuyor. Anadolu Isuzu şirketi tarafından yapılan açıklamalar ışığında, firmanın Temmuz ayı içerisinde ticari araç sahibi olmak müşterilerine özel olarak uygun ödeme koşulları sunacağı belirtildi.

Kamu bankaları ile sağlanan anlaşma kapsamında Temmuz ayı içerisinde;

  • Kamyonlar için 140 bin lira ve 48 aya kadar yüzde 0,49
  • Pick – uplar için 100 bin lira ve 48 aya kadar yüzde 0,49
  • Midibüsler için 300 bin lira ve 48 aya kadar yüzde 0,59
  • Otobüsler için 500 bin lira ve 60 aya kadar yüzde 0,59 oranlarında faiz desteği sunuluyor.

Ticari Araçlarda Büyük Fırsat! 2 – ısuzu

Sıfır Faiz İmkanı da Var

Anadolu Isuzu firması tarafından özel bankalar ile gerçekleştirilen anlaşmalar çerçevesinde ise sıfır faiz imkanı sunuluyor. Bu kapsamda yapılan açıklamalar ışığında ise;

  • Kamyonlar için 130 bin lira ve 12 ay
  • Midibüsler için 130 bin lira ve 24 ay sıfır faiz imkanları yer alıyor.

2020 yılının başlarında ortaya çıkan ve Mart ayından bu yana da ülkemizde etkisini devam ettiren koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler çerçevesinde pek çok sektörde olduğu gibi otomotiv alanında fabrikalar Mart ayından itibaren 2 – 3 aylık zaman zarfları boyunca kapalı kalmıştı. Bu kapsamda sektör içerisinde sıfır araç arzı gerçekleşmediği için de vatandaşlar ikinci el piyasasına yönelmiş, bu alandaki talep artışı da ciddi oranda fiyat artışına neden olmuştu. İnternet üzerinden satış yapan bazı fırsatçıların da konuya dahil olması ile fiyat artışı oldukça suni bir hal almıştı. Normalleşme süreci ile beraber pek çok fabrika hem üretimlerine yeniden başlamış hem de kamu ve özel bankalar ile yapılan anlaşmalar kapsamında müşterileri için pek çok fırsat yaratmış görünüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri