EkonomiGenel

Teknosa, hızlı teslimat ağını büyütüyor

Teknosa, alış veriş tecrübesini en üst düzeye taşımak ve tüketicilerin yükselen teknoloji gereksinimlerine en kısa sürede erişmesini sağlamak suretiyle hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardı.

Abone Ol  
 
64 / 100

Teknosa, alış veriş tecrübesini en üst düzeye taşımak ve tüketicilerin yükselen teknoloji gereksinimlerine en kısa sürede erişmesini sağlamak suretiyle hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardı.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye’nin önde gelen teknoloji perakendecisi Teknosa, müşterilerinin alış veriş tecrübesini en üst düzeye taşımak suretiyle fark yaratan hizmetlerine devam ediyor.

Teknosa.com ve Teknosa mobil programları üzerinden oluşturulan alış verişlerde “bugün sizde” ve “yarın sizde” teslimat tiplerini Edirne’den Kars’a 48 il, 102 ilçe, 2 bin 130 semte yaygınlaştırarak, tüketicilerin yükselen teknoloji gereksinimlerine hızla erişmesini sağlıyor.

Çoklu kanal stratejisi ile tüketicileri diledikleri her yerden, diledikleri şekilde teknoloji ürün ve hizmetleriyle bir araya getiren Teknosa, hızlı teslimat ağının yanı sıra “Araçta Teslimat” hizmetiyle de sektörde bir ilki yaşama geçirdi.

Teknosa müşterileri, çevrimiçi alış verişlerinde eve hızlı teslimat, mağazadan al (Click & Collect) ve mağazaya girmeden otoparktan/teslimat noktasından teslim al (Click & Drive) seçeneklerini tercih edebiliyor. Üstelik aynı gün eve teslimat imkanından 1.000 TL üzeri ürün alış verişlerinde ücretsiz faydalanabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri