Teknoloji

Teknosa Araçta Teslimat’ı Başlatıyor!

Teknosa koronavirüs önlemi için araçla teslimata başlıyor

Abone Ol  
 

Ülkemizde uzunca bir süredir iş hayatına yaptıkları katkılar ile taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış olan Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa şirketi, sektörü içerisinde bir ilke imza atarak Araçta Teslimat yani Click & Drive dönemini başlatıyor.

Sabancı Holding bünyesinde yer alan şirketlerden Teknosa’nın başlattığı yeni Araçta Teslimat sistemi ile beraber, kesintisiz alışveriş deneyimi bir üst boyuta taşınacak. Söz konusu yeni hizmet ile beraber mağazadaki görevli ile anlaşacak olan müşteri, önceden belirlenmiş olan teslimat ve otopark noktasında görevli ile buluşarak, mağazaya giriş yapmasına gerek duyulmadan tercih ettiği ürünü alma olanağına erişecek.

Bu hususta teknoloji tutkunu müşterilerin, Teknosa.com ya da teknosanın mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirdikleri alışverişlerde mağazadan al opsiyonunu tercih etmeleri ve kendilerine iletilecek olan SMS ile beraber mağaza görevlisi ile randevularına gitmeleri yeterli olacak. İlk aşamada Türkiye çapındaki 11 şehirde ve 19 farklı mağazada pilot bir biçimde uygulamaya başlanacak olan Araçta Teslimat yönteminin, müşterilerin memnuniyetlerini iletmesi ve talep etmesi durumunda diğer mağaza noktalarında da uygulanmaya başlanması bekleniyor.

Teknosa Araçta Teslimat’ı Başlatıyor! 2 – teknosa

Korona Virüs ile Gündeme Gelen Bir Yöntem

2020 yılının başından bu yana tüm dünyada hız kesmeden sosyal hayatı dönüştürmeye devam eden korona virüs salgını kapsamında pek çok alanda yeni alışkanlıkları ortaya çıkmaya başladığını belirten Teknosa yetkilileri, Araçta Teslimat yönteminin de söz konusu yeni alışkanlıklar ışığında dizayn edildiğini belirtti. İnsanların artık kalabalık alışveriş merkezi ortamlarından ve mağazalardan mümkün oldukça uzak durmaya çalıştıklarını belirten yetkililer, Araçta Teslimat yöntemi ile beraber bir müşterinin mağazaya giriş yapmasına gerek duyulmadan alışverişini tamamlayabileceğini kaydetti. Bunun için online mağazadan veya mobil uygulama üzerinden alışverişi gerçekleştirme aşamasında mağazadan al seçeneğinin tercih edilmesinin yeterli olacağının altını çizen Teknosa yetkilileri, gerekli olan tüm bilgilendirme SMS’lerinin müşterilere iletileceğini ve bu sayede mağaza görevlisi ile belirlenmiş olan otopark ve teslimat noktalarında buluşarak alışverişin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirileceğini belirtti.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri