Genel

Teknolojik cihazlarda taksitler Türk Telekom’dan

Türk Telekom, taksitleri faturasına ekleyerek akıllı aygıt satın alabilmek isteyen müşterilerinin bütçesini rahatlatacak "Taksit Bizden" kampanyasını başlatıyor

Abone Ol  
 
68 / 100

Türk Telekom, taksitleri faturasına ekleyerek akıllı aygıt satın alabilmek isteyen müşterilerinin bütçesini rahatlatacak “Taksit Bizden” kampanyasını başlatıyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, insan odaklılık anlayışıyla en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışan Türk Telekom, müşterilerinin etkileşim ve teknoloji gereksinimlerini karşılayan yeni bir kampanya başlatıyor.

Akıllı telefon, akıllı saat, tablet, dizüstü bilgisayar ve kulaklık gibi seçili teknolojik aygıtları satın alabilmek amacıyla Türk Telekom bayilerine gelen bireysel müşteriler, faturalarına ek olarak 6 ya da 12 ay taksitlendirme yapabiliyor.

Türk Telekom’un 21 Ağustos’ta başlattığı “Taksit Bizden” kampanyası kapsamında bu aygıtların ilk taksitini Türk Telekom ödüyor.

Türk Telekom Taksit Bizden kampanyası kapsamında akıllı telefon, akıllı saat, diz üstü bilgisayar ve kulaklıklar 12 ay, tabletler ise 6 ay taksitle müşterilere sunuluyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri