Futbol HaberleriGenelSpor

Teknik direktör Bülent Korkmaz Konyaspor’daki görevinden ayrıldı

Yazılı açıklama yapan Bülent Korkmaz, "Ben hayatım boyunca her şeyi mücadele vererek, savaşarak ve tırnaklarımla kazıyarak elde ettim. Benim karakterimde hiçbir zaman mücadeleden ve zorluklardan kaçmak yoktur. Eğer ben geçen sene, içimizden birileri dahi 'Bu takım küme düştü.' dediği dönemde, haklı birçok mazeret ve sebebim olmasına rağmen, yaşana o sıkıntılı dönemde fırtınalı ortamda gemiyi terk etmediysem, gemiyi limana sağsalim yanaştırdıktan sonra şu an görevi bırakıyorsam, birçok sebebi var. Bunları da Konyaspor Kulübü Başkanı Sayın Hilmi Kulluk'la paylaştım." ifadelerini kullandı.

Abone Ol  
 

Yazılı açıklama yapan Bülent Korkmaz, “Ben hayatım süresince her şeyi mücadele vererek, savaşarak ve tırnaklarımla kazıyarak elde ettim. Benim karakterimde hiçbir vakit mücadeleden ve zorluklardan kaçmak yoktur. Eğer ben geçtiğimiz sene, içimizden birileri dahi ‘Bu grup grup düştü.’ dediği dönemde, haklı çoğu mazeret ve nedenim olmasına rağmen, yaşana o sorunlu dönemde fırtınalı ortamda gemiyi terk etmediysem, gemiyi limana sağsalim yanaştırdıktan sonra şu an vazifiyeti bırakıyorsam, çoğu nedeni var. Bunları da Konyaspor Kulübü Başkanı Sayın Hilmi Kulluk’la paylaştım.” ifadelerini kullandı.

Korkmaz, ayrılma kararı alması hakkında, “Bugüne kadar oluşturulan transferlerimizde beraber karar vererek, Ibrahim Sehic, Musa Çağıran, Samuel Eduok ve Adil Demirbağ’ı aldık. En mühim sebep, geçtiğimiz yıl en büyük sorun hayat sürdüğümüz mevki olan forvette, transferin onayım ve bilgim dışında gerçekleşmesidir. Başta oyuncu kardeşlerim olmak üzere, taraftara ve emeği geçtiğimiz herkese teşekkür eder, Konyaspor camiasına yürekten başarılar dilerim.” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri