MagazinGündem

Tansu Çiller’in Gelini Dayak Yedi!

Abone Ol  
 
68 / 100

Eski Başbakan Tansu Çiller’in oğlu Mert Çiller, Eşi Zeynep Çiller’e şiddet mi uyguladı?

Tansu Çiller’in gelini Zeynep Çiller’in iddiasına göre eşi Mert Çiller eşinin kaburga kemikleri kırılana kadar şiddet uyguladığını saçından çekip sürüklediğini iddia etti. Darp görüntülerinin ortaya çıktığı ve bu görüntüleri delil olarak sunan Zeynep Çiller boşanma davası açmak için gerekli prosedürleri başlattı. Aynı zamanda çocuklarının da velayetini almak isteyen Zeynep Çiller’in darp görüntüleri sosyal medya da büyük yankı getirdi.

Gündeme bomba gibi düşen bu şiddet olayı tüm sosyal medya platformlarında büyük tepki gördü. Kadın cinayetlerinin özellikle de son zamanlar da oldukça arttığı Türkiye de iki gün önce Pınar Gültekin’in kötü haberi verilmiş ve ülkece herkes yasa boğulmuştu.

Bu olayın üzerinden iki gün geçerken, Tansu Çiller’in oğlu Mert Çiller’in eşi Zeynep Çiller’e uyguladığı şiddet herkes tarafından kınandı. Kaburgaları kırılana kadar dayak yediğini iddia eden Zeynep Çiller boşanma davası açarak çocuklarının velayetini almak istediğini belirtti.

Dava dilekçesinde Zeynep Çiller’in ifadesi ise şu şekildeydi;

Bir buçuk yıllık flört döneminden sonra Zeynep ve Mert Çiller 16 Kasım 2009’da evlendi. Çiftin bu evlilikten bugün 10 ve 5 yaşlarında bir kız ve oğlu oldu. İddiaya göre son dönemlerde Mert Çiller, aşırı alkol tüketimi ve uyuşturucu kullanması nedeniyle öfkesini kontrol edemeyip kendini kaybederek her fırsatta Zeynep Çiller’e şiddet uygulamaya başladı.

Çocuklarının gözü önünde karısına şiddet uygulayan Mert Çiller, karısı Zeynep Çiller’i saçından sürükleyerek kafasını duvara çarptı.Öfke nöbeti geçirerek evdeki eşyaları da kırmaya başlayan Mert Çiller Zeynep Çiller’in ve çocukların oldukça korkmasına neden olmuştu. Zeynep Çiller öfke nöbeti geçiren kocasının daha da zarar vermemesi adına çocuklarını da alarak komşusuna sığındı.

Tansu Çiller'in  Gelini Dayak Yedi! 2 – p 1

Skandal haber bu kadarla da bitmedi!!

şiddetin uygulandığı sırada Tansu Çiller’in tepkisinin ne olduğu herkesin merak konusuydu. Eski Başbakan Tansu Çiller’in avukatı ile birlikte aile konutuna gelerek iddiaya göre polislerin işlem yapmasını engellemeye çalıştığı iddiası da sosyal medya da oldukça tepki gördü.

Bir annenin yanı sıra bir kadın da olan Tansu Çiller’in bu durum karşısında sessiz kalması ve polislere engel olmaya çalışması büyük yankı oluşturdu. Aynı zamanda bu iddialara bir yenisi daha eklendi. Mert Çiller’in eşi Zeynep Çiller’i ”Çocuklarını bir daha göremezsin” şeklinde tehdit ettiği de söylendi.

Bu şiddetin ardından darp raporu alan Zeynep Çiller’in raporunda belirtilenler şu şekilde;

Sağ parieltalde 2×3 santim boyutunda hematom,

– Boyun ön yüzde solda 1 cm yüzeysel çizik,

– Sol üst kol dış yan yüzde yaklaşık 10×10 cm hematom ve ekimoz alanı var.

– Sağ üst koldış yan yüzde 2 adet yaklaşık 10×5 cm boyutlarında hematom ve ekimoz alanı var.

– Sol köğrücük kemiği altında yaklaşık 1×3 cm boyutunda ekimoz alanı var.

– Sol omuzda 2×1 cm boyunda ekimoz alanı var.

– Sağ memede al lateral bölgede 2×1 cm boyutunda ekimoz ve yüzeysel sıyrık var.

– Sol meme lateral alt bölge 2 cm yüzeyel çizik var. Sağ üst bacak dış yüzde yaklaşık 5×2 cm boyutunda 2 adet ekimoz alanı var.

– Sol üst bacak dış yüzde 5×3 cm ve 2×2 cm boyutunda ekimoz alanı var.

– Sağ tibia ön yüzde yaklaşık 2×3 cm boyutunda

 

 

 

 

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri