Magazin

Tamer Karadağlı Sevgilisi ile Kızını Tanıştırdı

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, önceki akşam Yeniköy’de kızı Zeynep ve sevgilisi Didem Ceran ile yemek yedi

Abone Ol  
 
69 / 100

Önceki akşam Yeniköy’deki Gazebo’da Tamer Karadağlı, kızı Zeynep ve Karadağlı’nın sevgilisi Didem Ceran görüntülendi. Ünlü oyuncu Karadağlı’nın burada kızını ve sevgilisini birbirleri ile tanıştırdığı öğrenildi.

2007 senesinde boşandığı Arzu Balkan’dan Zeynep isminde bir kızı olan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı uzun süredir herhangi bir aşk dedikodusuna karışmamıştı. Son olarak ise 53 yaşındaki Karadağlı’nın 39 yaşındaki Didem Ceran ile aşk yaşadığı öğrenildi. Didem Ceran, sosyal medya fenomeni olarak tanınıyor.

Kızı Zeynep ve sevgilisi Didem Ceran ile Yeniköy’de bir akşam yemeği yiyen Tamer Karadağlı ise çıkışta magazin gazetecilerinin sorularını yanıtsız bıraktı.

Tamer Karadağlı Sevgilisi ile Kızını Tanıştırdı 2 – tamer karadagli ve sevgilisi

Survivor’a Katılmıştı

53 yaşındaki Tamer Karadağlı’nın sevgilisi olduğu öğrenilen 39 yaşındaki sosyal medya fenomeni Didem Ceran ise yemek sonrası kendisini çeken gazetecilere, “Beni çekmeyin, ben ünlü değilim” şeklinde cevap verdi. Ceran’ın 2011 yılında Acun Ilıcalı yapımcılığındaki fenomen yarışma Survivor’a katıldığı ve burada ilk turda elendiği öğrenildi. Didem Ceran ayrıca YouTube üzerinden yayınladığı skandal olan videolarla da zaman zaman gündeme gelmeyi başaran bir sosyal medya fenomeni olarak tanınıyor.

Arzu Balkan ile evli olduğu süreçte eşini aldattığı ve bu sebeple de şantaja uğradığı bilinen ünlü oyuncu Tamer Karadağlı o yıllarda kameralar karşısında eşinden ve ailesinden özür dilemek için yaptığı açıklamalar ile uzun bir süre gündem olmuştu. Sonrasında da her fırsatta o dönemde yaşanan olaylar için pişmanlığını dile getiren tecrübeli oyuncu, uzunca bir süre yeni bir aşka yelken açmamıştı. Bu anlamda Didem Ceran ile olan birlikteliği magazin basını için de sürpriz olarak değerlendirildi. Tamer Karadağlı’nın sevgilisi Didem Ceran ve kızı Zeynep’i tanıştırma etkinliğinin nasıl sonuç verdiği ve tarafların ne tepki gösterdiği ise bilinmiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri