EkonomiGenel

SunExpress mobil uygulamasıyla işlemler daha hızlı gerçekleştirilebiliyor

SunExpress, güncellenen hızlı ve kullanımı kolay mobil uygulaması ile pandemi koşullarında misafirlerinin uçuşları ile ilgili ihtiyaç duyabileceği her şeye daha kolayca ve temassız bir şekilde erişebilmeleri ve seyahatlerini kendi tercihlerine uygun olarak planlayabilmelerini sağlıyor.

Abone Ol  
 

SunExpress, güncellenen hızlı ve tüketimi basit mobil programı ile pandemi koşullarında misafirlerinin uçuşları ile alakalı gereksinim duyabileceği her şeye daha basitçe ve temassız bir şekilde erişebilmeleri ve seyahatlerini kendi tercihlerine ideal olarak planlayabilmelerini sağlıyor.

SunExpress’ten oluşturulan bildirime göre misafirler, şirketin mobil programı üstünden uçuşları ile alakalı anlık bilgilendirmelere ulaşarak, sahip olunan rezervasyonlarını rahat rahat yönetebiliyor ve programları üstünden mobil biniş kartlarını görüntüleyerek uçağa binişlerini temassız bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Bilet işlemlerinin yanı sıra ek bagaj, koltuk tercihi, yemek siparişi, çevrimiçi check-in gibi pek çok hizmetin sunulduğu mobil program üstünden misafirler, uçuşları esnasında tek bir tıkla SunExpress uçak içi eğlence sistemine bağlanarak gişe rekorları kıran filmlere, tanınmış TV programlarına, müzik listelerine, gazete ve dergi alternatiflerine, uçuş verilerine ve seyir haritasına ulaşabiliyor.

Ayrıca, her uçuşta puan kazandıran SunExpress’in sadakat programına mobil program üstünde basitçe üye olabilen misafirler, kazandıkları puanları diledikleri vakit görüntüleyerek hesaplarını yönetebiliyorlar.

Yenilikçi çalışmalarını devam ettiren SunExpress, kullanıcı arkadaşı mobil programı ile misafirlerine bilhassa pandemi koşullarında uçuşları ile alakalı en güncel verilere rahat rahat ulaşabilme ve seyahat planlarını daha hızlı ve basit bir şekilde yapabilme olanağı sunuyor.

SunExpress mobil programını kullanmak isteyen misafirler, IOS ya da android işletim sistemi tespit edilen bütün akıllı cihazlarından programın en güncel sürümünü indirebiliyorlar

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri