Ekonomi

SunExpress, boş orta koltuk imkanı sunuyor

SunExpress misafirleri, bundan sonra sahip olunan rezervasyonlarına ek olarak iç hatlarda 59,99 TL, dış hatlarda ise 39,99 avrodan başlayan fiyatlarla yanlarındaki orta koltuğun boş kalmasını sağlayabilecek.

Abone Ol  
 
64 / 100

SunExpress misafirleri, bundan sonra sahip olunan rezervasyonlarına ek olarak iç hatlarda 59,99 TL, dış hatlarda ise 39,99 avrodan başlayan fiyatlarla yanlarındaki orta koltuğun boş kalmasını sağlayabilecek.

SunExpress’ten yapılan açıklamaya göre, misafirlerinin ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için lüzumlu bütün tedbirleri alan şirket, yolcularının daha rahat seyahat edebilmelerini sağlamak hedefi ile ek ücret karşılığında orta koltuğu da rezerve etme olanağı sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği SunExpress’in Ticaret Direktörü Peter Glade, şunları kaydetti:

“Bizimle seyahat eden yolcularımızın kendilerini güvende hissetmeleri daima önceliğimizdir. Son dönemlerde misafirlerimizin yanlarındaki orta koltuğu da rezerve etme yönündeki yoğun taleplerini öneme aldık. Onların bu süreçte daha rahat ve kaygısız seyahat edebilmelerini sağlayacak bu hizmeti yaşama geçirmiş olmaktan ötürü mutluyuz. Yolcularımıza ve uçuş ekiplerimize sağlıklı ve emniyetli bir seyahat tecrübesi sunabilmek için lüzumlu bütün önlemleri almaya devam ediyoruz.”

Verilen bilgiye göre, SunExpress misafirleri, bundan sonra sahip olunan rezervasyonlarına ek olarak iç hatlarda 59,99 TL, dış hatlarda ise 39,99 avrodan başlayan fiyatlarla yanlarındaki orta koltuğun boş kalmasını sağlayabilecek.

SunExpress’in ek koltuk hizmetinden yararlanmak isteyen misafirler, “444 0 797” numaralı SunExpress Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Hali hazırda rezervasyonu olan misafirler ise uçuşlarından üç gün öncesine kadar tekrar Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak ek orta koltuk için rezervasyon yapabilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri