Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.2412 10.0456 11.5566 485.48 796.49 7.28
Hava Durumu
21 ºC

Haber / Spor


Tarih : 3/19/2021 10:45:24 AM   Güncelleme : 3/19/2021 10:45:24 AM

Futbolda haftanın programı

Süper Lig'de 31. hafta maçları oynanacak. TFF 1. Lig ve Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Gruplarda, 27. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.


Futbolda haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:Süper LigBugün:16.00 Fatih Karagümrük-Hes Kablo Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)Yarın:13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Eryaman)16.00 Göztepe-Demir Grup Sivasspor (Gürsel Aksel)16.00 Yeni Malatyaspor-Gaziantep (Yeni Malatya)19.00 Trabzonspor-MKE Ankaragücü (Medical Park)21 Mart Pazar:13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Antalya)13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)16.00 Yukatel Denizlispor-Medipol Başakşehir (Denizli Atatürk)19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)TFF 1. LigBugün:19.00 Altay-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)Yarın:13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)13.30 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Eskişehir Yeni)19.00 Yılport Samsunspor-GZT Giresunspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)21 Mart Pazar:13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)16.00 Akhisarspor-Ankara Keçiörengücü (Spor Toto Akhisar)16.00 Ankaraspor-Beypiliç Boluspor (Osmanlı)19.00 Adanaspor-Bursaspor (Yeni Adana)Misli.com 3. Lig2. Grup21 Mart Pazar:13.00 Kahta 02-Fethiyespor (Kahta İlçe)14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Nazilli Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)14.00 Ağrı 1970-Darıca Gençlerbirliği (Vali Lütfü Yiğenoğlu)14.00 Tokatspor-Yozgatspor 1959 (Gaziosmanpaşa)14.00 Halide Edip Adıvarspor-Tekirdağspor (Maltepe Hasan Polat)14.00 Belediye Kütahyaspor-Karaman Belediyespor (Dumlupınar)14.00 İskenderun-Büyükçekmece Tepecikspor (İskenderun 5 Temmuz)14.00 Mardin Fosfatspor-Yomraspor (Mardin 21 Kasım)3. Grup21 Mart Pazar:13.00 Cizrespor-Altındağspor (Cizre Hamit Özalp)14.00 Yalovaspor-Osmaniyespor (Yalova Atatürk)14.00 Elazığ Karakoçan-Erbaaspor (Elazığ Doğukent)14.00 Gölcükspor-Isparta 32 (Gölcük Şehir)14.00 Somaspor-Karşıyaka (Soma Atatürk)14.00 Çarşambaspor-Batman Petrolspor (Çarşamba İlçe)14.00 Arhavispor-İçel İdmanyurdu (Arhavi İlçe)14.00 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş)4. Grup21 Mart Pazar:13.00 Bergama Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Bergama 14 Eylül)14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Dağılgan)14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Kelkit İlçe)14.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Sultanbeyli Gölet Futbol)14.00 52 Orduspor-Alanya Kestelspor (Ordu 19 Eylül)14.00 Muğlaspor-Kozanspor (Muğla Atatürk)14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Adıyaman 1954 (Başpınar)14.00 Modafen-Silivrispor (Alemdağ)<



Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?


Popüler Haberler