Genel

Siemens’ten üç beyaz eşya alana süpürge, su sebili ya da kahve makinesi indirimli

Siemens Ev Aletleri, ağustos ayı kampanyası kapsamında beyaz eşyalarını güncellemek isteyenlere elektrik süpürgesi, su sebili ya da tam otomatik kahve makinelerinde özel indirim sunuyor.

Abone Ol  
 
58 / 100

Siemens Ev Aletleri, ağustos ayı kampanyası kapsamında beyaz eşyalarını güncellemek isteyenlere elektrik süpürgesi, su sebili ya da tam otomatik kahve makinelerinde özel indirim sunuyor.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, Siemens, ağustos ayına özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Siemens’ten üç adet beyaz eşya alanlar, su sebili, elektrikli süpürge ve tam otomatik kahve makinelerine özel fiyat ve indirimlerle sahip oluyor.

Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürün gruplarından seçili Siemens beyaz eşya alımlarında tüketiciler tercihlerine göre şık tasarımlı, saklı damacanalı, yaz günlerine serinlik katacak DW 15701 model su sebiline 1.548 TL yerine yalnızca 99 TL’den ya da PureAir tasarlanmış hava filtreleme sistemi ile evde hijyen ve hijyenikliği basitleştiren VSC 3A 330 A elektrikli süpürgesine 1.194 TL yerine 99 TL’den sahip olabiliyor.

Evde kahve tadını varlıklaştırmak isteyenler ise gene kampanya kapsamında Siemens tam otomatik kahve makinelerinde yüzde 50’ye varan indirim sunuluyor.

Açıklamaya göre Siemens Ev Aletleri, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank ile yaptığı iş birliği ile tüketicilerine “Sosyal Hayatı Destek Kredi” uygulamasından yararlanma olanağı da tanıyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri