Genel

Seramiksan tasarımları banyolarda öne çıkıyor

Seramiksan, yeni dizaynlarıyla banyolar ve bütün mekanlarda ilgi çekiyor.

Abone Ol  
 
64 / 100

Seramiksan, yeni dizaynlarıyla banyolar ve bütün mekanlarda ilgi çekiyor.

Seramiksan açıklamasına göre, şirketin son dönemdeki yeni koleksiyonları dizayncı iş birlikleri ile ön plana çıkıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Stella ve Livello serilerinin dizaynırı Bilge Nur Saltık dizayn konseptine ilişkin, “Objelerin ardındaki hikayeler beni hep meraklandırmıştır. Değişik kültürlerden ve insan davranışlarından ilham alıyor, objelerin ardındaki hikayelerle ilgileniyorum. Tasarımlarımda geleneksel zanaat yöntemleri ve deneysel üretim tekniklerini modern objelerde sentezliyorum. Günlük hayatımıza keyif katacak mamüller tasarlamayı hedefliyorum.” ifadelerini kullandı.

Lavabo kenarında sarfedilen kısmı artırmaya yoğunlaşan Livello serisinin, oval ve silindirik olmak üzere iki tezgah üstü lavabodan oluştuğunu açıklayan Saltık, “Üst üste geliştirilmiş iki katman, sarfedilen kısmı genişletirken, kullanıcıyı daha derli toplu olmaya motive etmeyi amaçlıyor. Günlük temizlik ve bakım, rutinde kullandığımız mamülleri lavaboda depolamayı olası kılan Livello, lavabonun etrafını kirletmeden mamüllerin kullanılmasını ve sonrası temizliğini de kolaylaştırıyor.” açıklamasında bulundu.

Saltık, Stella serisinin ise Vitrifiye mamüllerine modern bir bakış açısı sunduğunu söyleyerek şunları kaydetti:

“Geometrik formları günlük yaşama adapte eden seri, oval ve silindirik olmak üzere iki tezgah üstü lavabodan oluşuyor. Elması andıran tabanı, üst evresinde dairesel bir formla tamamlanıyor. Dış yüzeyi kıvrılmış Origami formlarını andıran Stella koleksiyonu, banyolara zarif bir dokunuş sunuyor.”

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri