EkonomiSağlık

SEDEC 2020’ye iletişim desteği Türksat’tan

Türksat AŞ'nin etkileşim desteği

Abone Ol  
 

“SEDEC 2020 Anayurt, Sınır ve İç Emniyet Sistemleri” etkinliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bu sene sanal ortamda Türksat AŞ’nin etkileşim desteği sayesinde gerçekleştirilecek.

Türksat’tan oluşturulan bildirime göre, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve Türk Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliğinin (SSI) katkı sağladığı ve Kovid-19 nedeniyle bu sene sanal ortamda yapılması plan edilen faaliyet 15-17 Eylül’de çevrim içi yapılacak.

Türksat AŞ’nin etkileşim desteği sayesinde 15 Eylül’de halka açık konuşmalarla başlayacak faaliyet, SEDEC ve Türksat’ın YouTube kanalları üzerinden ve Türksat tanıtım ve kablo info kanallarından canlı yayınlanacak.

Ulusal ve uluslararası katılımcılar, tamamıyla yerli SEDEC eşleştirme programıyla toplantı takvimleri belirlendikten sonra yerli program XPERMEET ile kendilerine özel toplantı odalarında güvenilir şekilde çift iş görüşmeler yapabilecekler.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri