GündemMagazin

Seçkin Piriler Komşularıyla Mahkemelik Oldu

Abone Ol  
 
21 / 100

Seçkin Piriler kendisini ve çocuklarını tehdit ettiği söyleyen alt komşusu Fuat Beşik ve ailesinde şikayetçi oldu…

Seçkin Piriler , alt katında oturan yazar Fuat Beşik, Nurhayat Beşik ve onların kızları olan Şevval Beşik’in kendisini tehdit ettiğini söyleyen komşularından şikayetçi olarak korunma talebinde bulundu. Seçkin Piriler’in  İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunmuş olduğu dilekçe de eski eşi Kaan Tangöze’den boşandıktan sonra Ortaköy’de çocukları hakan ve Volkan ile birlikte bir de bakıcıları ile yaşadığı söylendi. Dilekçe de ek olarak Seçkin Piriler’in yalnız yaşan bir kadın olmasından fırsat bilinerek çocukların ses ve gürültüsünden rahtsız oldukları sebebi ile sürekli olarak Seçkin Pirileri rahatsız ettikleri ve tehdit ettikleri söylendi.

Gece çocuklar uyuduktan sonra bile hem telefondan hem de kapıya gelerek tehdit edildiğini söyleyen Seçkin Pirileri dava ettiği komşuları  Fuat Beşik, Nurhayat Beşik ve Şevval Beşik hakkında 2 ay süreyle uzaklaştırma kararı verilmesini sağladı.

Seçkin Piriler Komşularıyla Mahkemelik Oldu 2 – Adsız

Karara itiraz eden Beşik ailesi, dava dilekçesinde şu açıklamalara yer verdi;

“Seçkin Piriler ve çocuklarının gece yarılarında dahi süren gürültüleri katlanılamaz hale gelmiştir. Gürültülere yüksek seste müzik, topuklu ayakkabılar ve dans da eklenmiştir. Piriler polisin yanında davalıları tehdit etmiştir. Asıl mağdur olan, tehdit ve tacizlere maruz kalan davalılardır. Verilen karar kaldırılsın.”

Beşik ailesi dava dosyasına ek olarak seçkin Pirilerin bahane yaptığını şu cümleleri kullandığını söyledi. ”Çocuklarım başlarında babalarının olmamasını fırsat bilerek yaramazlık yapıyor, gürültü çıkarıyor. Elimden bu kadar geliyor”

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri