EkonomiGenel

Samsung Members üyelerinin favorileri belli oldu

Samsung'un kullanıcılarını bir araya getiren topluluk platformu Samsung Members üyelerinin katılması ile bir anket düzenlendi.

Abone Ol  
 
66 / 100

Samsung’un kullanıcılarını bir araya getiren topluluk platformu Samsung Members üyelerinin katılması ile bir anket düzenlendi.

Samsung açıklamasına göre, ankete Brezilya, Endonezya, Kore, İngiltere ve Amerika’daki değişik sayılarda 10 bin 350 Samsung Members delegesi katıldı.

Ankete göre, üyelerin yüzde 43’ü Galaxy cihazları için tercih ettikleri rengin lacivert olduğunu belirtti. Üyelerin yüzde 41’i mor, yüzde 39’u yeşil, yüzde 31’i beyaz, yüzde 22’si kahverengi, yüzde 18’i turuncu, yüzde 16’sı kırmızı, yüzde 14’ü sarı ve yüzde 11’i parlak pembeyi seçti.

“Hangi kamera özelliklerini daha çok kullanmak istersiniz” sorusuna üyelerin verdikleri yanıtlar ve oranları ise Süper Dengeli Kamera yüzde 54, Gece Modu yüzde 50, Tek Tuşla Çoklu Çekim yüzde 29, 8K video yüzde 24 ve Space Zoom yüzde 20 şeklinde gerçekleşti.

Üyelerin en çok keşfetmek istedikleri özellikler ise sırayla 120Hz Yenileme Hızı yüzde 58, Karanlık Mod yüzde 38, Sonsuz O-Ekran yüzde 32, Açık Ekran yüzde 27 ve Sonsuz ekran yüzde 22 şeklinde oldu.

Üyeler “Kullandıktan sonra en tatmin edici Galaxy Özelliği hangisi?” sorusunu ise şu şekilde yanıtladı: Uzun saatler yeten pil kuvveti yüzde 54, Su Geçirmezlik yüzde 50, Genişletilebilen Hafıza yüzde 35, Kablosuz Şarj yüzde 24 ve Kablosuz Güç Paylaşımı yüzde 15.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri