Genel

Samsung, kısa mesafeli lazer projeksiyon cihazını piyasaya sürüyor

 Samsung, “Life Unstoppable” etkinliğiyle, yeni 4K ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon cihazı The Premiere’i tanıttı.

Abone Ol  
 
66 / 100

Samsung, “Life Unstoppable” etkinliğiyle, yeni 4K ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon cihazı The Premiere’i tanıttı.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, Samsung, gerçekleştirdiği sanal basın toplantısı “Life Unstoppable” etkinliğiyle, yeni 4K ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon cihazı The Premiere’i duyurdu. Bu yeni 4K niteliğindeki lazer projeksiyon cihazı, ev rahatlığında büyük ekran sinema tecrübesi sunuyor.

Samsung’un ödüllü Lifestyle ürün portföyünün yeni referans ürünü The Premiere görüntü tecrübesini ekransız bir tecrübeye dönüştürüyor.

Samsung, bu senenin sonlarına doğru, ABD, Avrupa ve Kore’den başlayarak, The Premiere’i dünya genelinde satışa sunacak.

The Premiere, LSP9T ve LSP7T olmak üzere 130 ve 120 inç seçenekleriyle sunulurken, 4K lazer görüntü çözünürlüğü sağlıyor. The Premiere LSP9T, üçlü lazer teknolojisine sahip dünyanın ilk HDR10+ sertifikalı projeksiyon cihazı olma özelliğini taşıyor. 2800 ANSI lumens değerinde pik parlaklığa ulaşabiliyor ve aydınlık-karanlık sahne geçişlerinde devrim niteliğinde karşıtlık detayları sunma becerisine sahip bulunuyor.

The Premiere aynı sürete, kendi kategorisinde bir ilki gerçekleştirerek, kullanıcıların filmi çeken yönetmenin tam istediği görsellikte izleyebilmesine imkan gerçekleştiren Filmmaker Mode kullanılabiliyor. Bu akıllı projeksiyon cihazında aynı sürete Samsung’un Akıllı TV platformu yüklü oluyor. Bu sayede, önde gelen içerik ortaklarının ilerlettiği video oynatma programları ve Tap View ve yansıtma gibi mobil bağlantı özellikleriyle kusursuz bir seyir tecrübesi sağlıyor.

The Premiere, odalara derhal uyum sağlayacak, hepsi bir arada, kompakt ve yerden tasarruf gerçekleştiren bir dizayna sahip bulunuyor. Ultra kısa mesafeli bir projeksiyon cihazı olmasından The Premiere’i duvarın derhal önüne yerleştirilebiliyor. Cihazın değişik dekorasyonlar için uyumlu, kumaş kaplı kenarlarıyla kurulum basitliği gerçekleştiren bir dizaynı bulunuyor.

The Premiere, kuvvetli yerleşik hoparlörlere ve Acoustic Beam surround ses sistemine sahip olmasından, piyasada tespit edilen projeksiyon cihazları arasında en iyi sinema tecrübesini yaşatan ürünlerden biri olarak ön plana çıkarken, dar alanlar için problem olabilen daha büyük ses ekipmanlarını bunun dışında satın almanıza lüzum kalmıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Samsung Electronics Görsel Teknolojilerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jongsuk Chu, şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz birkaç ayda, tüketicilerin evde daha çok süre geçirdiğine ve gündelik hayat biçiminin değiştiğine şahit olduk. Televizyon, eğlencenin merkezine yerleşti, insanlar için bir egzersiz dostu, iş dostu ve haber kaynağı durumuna geldi. The Premiere ürünümüz, her türlü ev içi aktivitede ve salon tipinda kullanılabilmesini gerçekleştiren görülmemiş kompakt dizaynı, 4K görüntü niteliği ve dar alanlar için yüksek ses seviyesiyle evde sinema tecrübesini tekrar tasavvur ediyor.”

Lifestyle ürün portföyünü ilk kez 2016 senesinde The Serif ile beraber başlatan Samsung, ödüllü The Frame, The Sero ve The Terrace ürünleriyle beraber TV yelpazesini genişletti.

Tüketicinin sanat, iç dizayn ve mobil tecrübe tutkusuna hitap eden öğeleri daha da ilerleten Samsung’un Lifestyle ürün yelpazesi, işlevselliğiyle çoğu hayat tipi için çekim merkezi durumuna geldi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri