EkonomiGenelGündem

sahibinden.com araç ilanlarına ilişkin eylül ayı verilerini açıkladı

sahibinden.com'un vasıta ilanlarına dair eylül ayı bilgilerine göre, en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli, yakıt türü dizel ve model senesi 2015 olan otomobillere ait ilanlar verildi.

Abone Ol  
 
61 / 100

sahibinden.com’un vasıta ilanlarına dair eylül ayı bilgilerine göre, en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli, yakıt türü dizel ve model senesi 2015 olan otomobillere ait ilanlar verildi.

sahibinden.com’un vasıta ilanlarına dair açıkladığı eylül ayı bilgilerine göre, eylül ayında en çok otomobil ilanı verildi. Otomobil ilanlarını sırayla, minivan & panelvan, arazi/ SUV & pick-up, motosiklet ve ticari vasıtalar ilanları takip etti.

En çok ilanı verdiği otomobil markalarının sıralaması Renault, Volkswagen, Opel, Fiat ve Ford oldu.
Model listelenmesinde ise Renault-Clio, geç aya göre bir sıra yukarıya çıkarak ilan adedi ile önder oldu.

Renault-Clio’yu, Volkswagen-Passat, Opel-Astra, Ford-Focus ve Renault-Megane takip etti. En çok ilanı verdiği Arazi/ SUV & Pick-up markası ise Nissan oldu.

– Araçların yüzde 29’u 50 bin 1 TL ile 100 bin TL aralığında

sahibinden.com’un eylül bilgilerine göre, en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli, yakıt türü dizel ve model senesi 2015 olan otomobillere ait ilanlar verildi. 2017 model otomobiller ise geçtiğimiz aydan değişik olarak ilk 5’e girdi.

Eylül ayında en çok ilan verdiği otomobil motor hacmi 1301-1600 cm3 aralığı olarak belirlendi. Bütün ilanlar arasında, vasıtaların yüzde 35,3’ü 0-100 bin kilometre aralığında yer alırken, yüzde 29’u 50 bin 1 TL – 100 bin TL aralığında satışa sunuldu.

sahibinden.com’da, ilan bakanlar eylül ayında sırayla en çok Volkswagen, Renault, BMW, Opel ve Ford marka otomobillerle ilgilendi.

Araçlar en çok saat 22.00-23.00 aralığında incelenirken, ilanlara ortalama bakılma zamanı 10 dakika 54 saniye oldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri