EkonomiGenel

Rönesans Holding, 6 yılda 100 bin üniversiteli öğrenciye ulaştı

Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp, "Geçtiğimiz 6 yıl boyunca. Yarışmaya katılan başvurular ile toplamda 100 bin üniversiteli öğrenciye ulaşmış olduk." dedi.

Abone Ol  
 
67 / 100

Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp, “Geçtiğimiz 6 yıl boyunca. Yarışmaya katılan başvurular ile toplamda 100 bin üniversiteli öğrenciye ulaşmış olduk.” dedi.

Rönesans Holding’in webinar düzenlediği “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” yarışmasının ödül töreni ve sürdürülebilirlik, istikbal ve dizayn ana temalarıyla gerçekleşti.

Webinarda konuşan Kayaalp, sürdürülebilirliği önemseyen ve bu platformda pek çok boyutuyla ele alabilmek için katılan bütün davetlilere teşekkür ettiğini söyledi.

Kayalp, “Rönesans Holding olarak bütün çalışanlarımızla, paydaşlarımızla sektörün istikbal becerilerini de sürdürülebilirlik bilinci ile ilerletmek hedefindeydik. Bunun en güzel yolunun da istikbal nesiller için bir değer meydana getirmek olduğuna inanıyorduk.” ifadelerini kullandı.

6 yıl önce bu hayaller ile yarışmayı başlattıklarını belirten Kayaalp, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Bu hususta gençlere dokunmak bizi çok mutlu etti. Vizyonumuz çok arttı. Gençlerden bir çok şey öğrendik. Bu yarışmaya her yıl ilginin yükselmesi bizi çok motive etti. Her yıl 25 değişik üniversitede tanıtım, eğitim ve seminerler yapıyoruz. Geçtiğimiz 6 yıl boyunca. Yarışmaya katılan başvurular ile toplamda 100 bin üniversiteli öğrenciye ulaşmış olduk. Bu yıl ki temamız kendisine yeten verimli hayat alanları olarak belirlendi.

75 değişik üniversiteden katılım oldu. 900 öğrenci katıldı ve 585 takım oluşturuldu. Bu kümeler değişik üniversitelerden öğrenciler birleşerek proje yapıyorlar. İstenilen konulara odaklanıyorlar. Hem bize hem etrafa katkısı olduğuna inanıyoruz.10 değişik kategori vardı. Kazanan 28 düşünce sahibi gençler olmak üzere bütün gençleri kutlama ediyorum. Biz Rönesans olarak bu ödüllerin yanı sıra dereceye giren arkadaşlara pusula programına öncelik tanıyoruz. Onları Rönesans ailesine katılabilecek adaylar olarak görüyoruz. “

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri