GenelGündemHaberSpor

Red Bull Challengers, N Kolay İstanbul Maratonu’nda koşacak

     Red Bull Challengers, 8 Kasım'da gerçekleştirilecek N Kolay İstanbul Maratonu'nda yer alacak.

Abone Ol  
 
59 / 100

Red Bull Challengers, 8 Kasım’da gerçekleştirilecek N Kolay İstanbul Maratonu’nda yer alacak.

Red Bull’dan uygulanan bildirime göre, N Kolay İstanbul Maratonu öncesinde, İstanbul, İzmir ve Ankara’nın en zor parkurlarında antrenman koşuları sağlayan Red Bull Challengers, maraton kapsamında kilometrelere alan okuyacak.

Red Bull Challengers, 8 Kasım’da gerçekleştirilecek maratonla hem şehre alan okuyacak hem de koşmak isteyenlere ilham olacak.

Beat, No Reason Co., Rundamental, Runarchy, KSK One Team ve Ankarunning koşu kümeleri N Kolay İstanbul Maratonu’nda herkesi aktif hayata teşvik etmek amacıyla kilometreleri kat edecek.

 

Verilen bilgiye göre, aktif hayatı benimseyen spor profesyonelleri ve gönüllülerinden alana gelen Red Bull Challengers, insanları aktif bir hayata teşvik etmeyi ve onlara ilham vermeyi amaçlıyor.

Red Bull Challengers üyeleri aktif hayat hedefleri tarafında daha iyi bir performans gösterebilmek amacıyla kendilerine alan okuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri