Otomobil

Porsche Markasının Tamamen Elektrikli İkinci Otomobili

Alman otomotiv markasının yeni elektrikli aracı fotoğrafçılar tarafından görüntülendi!

Abone Ol  
 

Almanya menşeli otomotiv devi Porsche markasının, tamamen elektrikli ikinci otomobili olan 2021 Taycan Cross Turismo’nun bu senenin sonunda doğru tanıtılması planlanıyor. Fakat tanıtım öncesi tüm detayları gizli tutmayı amaçlayan Porsche markasının başı casus fotoğrafçılar ile dertte. 2021 Taycan Cross Turismo bu kapsamda casus fotoğrafçılar tarafından görüntülenmeye devam ediyor.

Küresel ölçekte özellikle yüksek ekonomik sınıf mensubu bireyler tarafından oldukça tercih edilen Alman otomotiv markası Porsche, bu sene sonlarında 2021 Taycan Cross Turismo adlı tamamen elektrikli ikinci aracını basına ve tüm dünyaya tanıtmayı planlasa da markanın başı casus fotoğrafçılar ile dertte gibi görünüyor. Geçtiğimiz günler içerisinde bir kez fotoğraflanan Taycan Cross Turismo’nun görüntüleri basına sızdırılmıştı. Son olarak söz konusu araç casus fotoğrafçılar tarafından bir kez daha görüntülendi ve aracın fotoğrafları tüm sosyal medya platformları üzerinden dolaşmaya başladı.

Bahsi geçen fotoğraflarda Taycan Cross Turismo, abartılı stop lamba kamuflajı ile test sürüşleri kapsamında yollarda giderken görülüyor. Sızdırılan görüntüler ışığında 2021 Taycan Cross Turismo’nun alışılmış Taycan dizaynından çok farklı olmadığı da anlaşılıyor.

Porsche Markasının Tamamen Elektrikli İkinci Otomobili 2 – porsche elektrikli araba

Araca Ait Özellikler

Alman menşeli otomotiv şirketi Porsche tarafından bu yılın son aylarında tanıtılması beklenen Taycan Cross Turismo modelindeki motor seçeneklerinin alışılmış Taycan ile aynı olduğu görülüyor. Bu kapsamda 4S, Turbo ve Turbo S motor seçenekleri ile aracın kullanıcılara sunulması bekleniyor. Taycan Cross Turismo’nun performans değerlerinin de standart Taycan ile aynı düzeyde olması öngörülüyor.

Porsche markasının tamamen elektrikli ikinci otomobili olacak olan Taycan Cross Turismo’nun, markanın elektrikli araç pazarına yönelik oldukça iddialı bir yatırımı ve adımı olması bekleniyor. Ayrıca yine Porsche markası bünyesinde üretimi gerçekleştirilen ve küresel ölçekte oldukça talep gören modellerden Macan’ın da ilerleyen yıllarda Taycan ile aynı adımları takip ederek elektrikli motora sahip olan bir yapıya dönüştürülmesi öngörülüyor. Bu süreçle ilgili temel kararın ise Taycan Cross Turismo’nun piyasa içerisinde göreceği talebe göre verilmesi bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri