Ekonomi

Petrol Ofisi Sosyal Lig’e Vega Digital Awards’tan 7 ödül

Petrol Ofisi Sosyal Lig, International Awards Associates’ın (IAA) düzenlediği "Vega Digital Awards 2020-Vega Dijital Ödülleri"nde 3 birincilik, 3 ikincilik ve 1 de üçüncülük olmak üzere toplam 7 mükafat aldı.

Abone Ol  
 
63 / 100

Petrol Ofisi Sosyal Lig, International Awards Associates’ın (IAA) düzenlediği “Vega Digital Awards 2020-Vega Dijital Ödülleri”nde 3 birincilik, 3 ikincilik ve 1 de üçüncülük olmak üzere toplam 7 mükafat aldı.

Petrol Ofisi açıklamasına göre, fantezi futbol oyun kültürünü Türkiye’ye taşıyan Petrol Ofisi Sosyal Lig, geçtiğimiz sene bulunduğu gibi bu sene da “Vega Digital Awards 2020-Vega Dijital Ödülleri”nde öne çıktı. Ceyla Büyükuzun, Merve Toy, Emek Ege, Mehmet Ayan, Okay Karacan, Uğur Karakullukçu gibi Türkiye’nin öne çıkan spor yorumcuları ile YouTuber Educatedear’ın da yer aldığı Petrol Ofisi Sosyal Lig, bu sezon 2 milyon kullanıcıya ulaştı.

Dünyanın önde gelen dijital ve reklam profesyonellerinden meydana gelen Vega Dijital Ödülleri jürisi doğrulusunda değerlendirilen Petrol Ofisi Sosyal Lig’in etkileşim başarısı, değişik kategorilerde 3 birincilik, 3 ikincilik ve 1 de üçüncülük mükafatına layık görüldü.

Geçen sene çok sayıda mükafat aldığı organizasyonda bu sene da 7 mükafat almayı başaran Petrol Ofisi Sosyal Lig, şu kategori ve alanlarda mükafat aldı:

“Video Mecraları’kategorisi; ‘Oyun’ ve ‘Fenomen Kullanımı’ alanları ile ‘Sosyal Kampanyalar’ kategorisi; ‘Oyun/Oyunlu İçerik’ alanlarında 1’incilik (Canopus), ‘Dijital Pazarlama’ kategorisi; ‘Entegre Kampanyalar’ ve ‘Oyun/Uygulama’ alanları ile ‘Sosyal İçerik Pazarlama’ kategorisi; ‘Oyun/Oyunlu İçerik’ alanlarında 2’ncilik (Centauri), ‘Sosyal Kampanyalar’ kategorisi; ‘Spor’ bölümünde da 3’üncülük (Arcturus).”

34 hafta süresince kıyasıya bir mücadeleye sahne olan Petrol Ofisi Sosyal Lig, 2019-2020 sezonunda vardığı toplam 2 milyon kullanıcı adedi ile kendi rekorunu daha da geliştirmişti.

Ödüllerin dağıtıldığı sezon sonucunda ise, toplam 3 bin 760 puan ile genel klasmanda birinci sırayı alan Mahmut Düzcan büyük mükafat olan son model KIA Stonic’in sahibi oldu. Hem de toplam 34 Samsung Galaxy S10, 1 milyon TL değerinde yakıt armağan edilen Sosyal Lig’de, 3 birey de 15’er bin TL’lik seyahat çeki kazandı

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri