EkonomiGenel

Paranın sosyal hali Tosla, 1 yaşında

Türkiye'nin ilk banka iştiraki olan e-para şirketi AkÖde'nin geliştirdiği yenilikçi uygulaması Tosla, birinci yaş coşkusunu yıl sonuna kadar sürecek sürpriz hediyeler ve marka iş birlikleriyle kutluyor.

Abone Ol  
 

Türkiye’nin ilk banka iştiraki olan e-para şirketi AkÖde’nin ilerlettiği yenilikçi programı Tosla, birinci yaş coşkusunu yıl sonuna kadar sürecek sürpriz armağanlar ve marka iş birlikleriyle kutluyor.

AkÖde açıklamasına göre, Tosla, kurulduğu günden bu yana devrimlere lider olmayı sürdürerek sahip olunan ürün ve özelliklerini gençleri dinleyerek geliştirmeye devam ediyor.

Tüm gençlerin finansal gereksinimlerini karşılayan Tosla’ya sadece cep numarası ve e-posta ile saniyeler içinde kayıt olunurken, banka müşterisi olma gerekliliği bulunmuyor.

Bu yıl sonuna kadar Tosla kart sahibi olmak isteyenlere ücretsiz kart sahibi olma olanağı sunulurken, ayda 2 kez yapılacak çekilişlerle de toplam 8 iPhone’dan birini kazanma talihi veriliyor.

“Paranın sosyal hali” ilişkiyi ile gençlerle buluşan Tosla, Amazon, BluTV, Netflix, TV+, Spotify, fizy, Youtube Premium, YouTube Müzik Premium ve Deezer platformlarında da 31 Aralık’a kadar Tosla kart ile yapılan şahsi üyelik ödemelerinin yüzde 60’ını kullananlara iade ediyor.

Tosla kullanıcıları, bütün bu fırsatlara ek olarak dijital oyun ve eğlence platformları olan App Store, iTunes, Google Play, Microsoft Store, Epic, Playstation, Steam ve Xbox ödemelerinin yüzde 25’ini de geri alabiliyor.

Tüm bu kazanımlarla beraber Tosla, amaç kitlesine ideal olarak Getir ve Banabi alışverişlerinde yüzde 25, n11.com’da tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, CarrefourSA’da tek seferde 75 TL ve üzeri alışverişinde 20 TL iade fırsatı sunuyor.

Pek çok hususta ilklere imza atmaya devam eden Tosla, gençlerden meydana gelen ve “Tosla beyin takımı” olarak adlandırılan Danışma Kurulu ile düzenli olarak bir araya gelerek yeni fikirler, beklentiler ve gereksinimler üstünde geliştirmeler yapmaya devam ediyor.

– “Kolay, hızlı, yaratıcı ve sosyal çözümler üretmeyi amaçladık”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği AkÖde Genel Müdürü Sitare Sezgin, ödeme sistemleri bölümünde mühim bir boşluğu doldurduklarını, gençlerin sosyalleşerek ve eğlenerek finansal işlemlerini yapmalarına imkân sağladıklarını belirtti.

Tosla ile bundan tam 1 yıl evvelce gençler için banka müşterisi olma zorunluluğunu ortadan kaldırarak günlük finansal işlemlerini yapmaları için kolay, hızlı, yaratıcı ve sosyal çözümler üretmeyi amaçladıklarını açıklayan Sezgin, şunları kaydetti:

“Bu amaçla ‘paranın sosyal hali’ sloganı ile gençleri anlayan, alışverişten spora ve sanata kadar onlara günlük hayatlarının her bölümünde basitlik gerçekleştiren ve ayrıcalıklar yayınlayan bir platform olduk. Bir yıl ortamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve yenilikçi ürünler ile Tosla, kullanıcılarına finansal bir programın da ötesinde bambaşka bir tecrübe yaşattı. Tosla, önümüzdeki dönemde yaşama geçireceğimiz yeni özellikler ve marka iş birlikleri ile de sıksık kendini yenileyen bir platform olacak.”

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri