EkonomiGenel

Pancar çiftçisine lokallerde çay ve çorba bedava

Türkşeker, yeni iletişim stratejileri çerçevesinde çiftçi lokallerini modern bir görünüme kavuşturdu.

Abone Ol  
 

Türkşeker, yeni etkileşim stratejileri kapsamında çiftçi lokallerini çağdaş bir görünüme kavuşturdu.

Çiftçi karşılama alanları olarak da kullanılacak olan lokallerde, çiftçiler çay ve çorba hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanacak.

Türkşeker’den oluşturulan bildirime göre, büyüklükleri fabrika kapasitelerine göre tespit edilen Çiftçi Lokalleri’nin etraf ve iç bölgeleri tekrar düzenlendi.

Yeni kampanya döneminde çağdaş görünümüyle hizmete giren lokallerde çiftçilerin yararlanabilmesi için mescit ve duş alanları oluşturuldu.

Çiftçi lokalleri, Türkşeker ile çiftçiler arasındaki etkileşim ağının güçlendirilmesi ve fabrika çalışanları ile çiftçiler arasında daha iyi bir etkileşim ortamının kurulmasını sağladı. Bu sayede çiftçilerin gönül dünyalarına dokunan Türkşeker, çiftçilerin daha rahat diyalog kuracağı bir ortamı onların tüketimine sunmuş oldu.

Çiftçi lokalleri yardımıyla fabrika alanları ortamında daha sosyal bir ortama kavuşan çiftçiler, fabrikaların açılışlarında lokallerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Türkşeker’in çiftçilerin tüketimine sunmuş olduğu lokaller, sivil toplum kuruluşları doğrultusundan da takdirle karşılandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri