GündemMagazin

Özge Gürel’in Bay Yanlış Başarısı

Abone Ol  
 
66 / 100

Kiraz Mevsimi dizisindeki başarısı ile ekranlarda tanındık bir yüz haline gelen ve izleyiciler tarafından sempatikliği ve oyunculuğu açısından oldukça sevilen  Özge Gürel, yeni sezonda yeni diziye çok iyi bir giriş yaptı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış her geçen gün artışa geçen reytingler ile diziye çok daha bağlanmış ve kitlenmiş durumda. Dizinin her bölüm daha iyi bir reyting elde etmesi ekibin de enerjisini arttırmış durumda.

İzleyenleri ile buluştuğu andan itibaren bir çok eleştiri ve yorum alan Bay Yanlış dizisi Can yaman ve Özge Gürel uyumunu oldukça iyi yakalamıştı. Romantik komedi dizisi dahilinde izleyenler tarafından da oldukça olumlu şekilde dönüt almayı başaran Özge Gürel’in yanı sıra Can Yaman’ın bu konuda yol katetmesi gerektiği söylendi.

Özge Gürel’in dizideki rol ve başarısı izleyicileri de kitlemiş durumda. Bay yanlış dizisini izleyiciler Özge Gürel’in taşıdığını söylüyor. Can Yaman’ın da elinden geldiğini yaptığı söylense de Özge Gürelin tecrübesi ve profesyonelliği gözlerden kaçmayacak derecede iyi. Sade ama etkili bir oyunculuk sergileyen Özge Gürel izleyenleri en çok da bu duru halleri ile mest etmiş durumda. Peki Bay Yanlış’ın yayınlanacak olan 4. bölümünde neler yaşanacak?

Bir anlaşma gereği Ezgi’nin, Özgür ile Göcek’e gittiğini öğrenen Cansu ve Deniz şok olurlar. Ozan kırdığı potu son anda fark etse de, Deniz’in baskıyla her şeyi anlatmak zorunda kalır.Cansu ve Deniz’in içi rahat etmez. Ezgi’nin Özgür’e aşık olmasından korktukları için peşlerine düşerler ve Göcek’e giderler. Bu arada başlarına gelen aksaklıklar sonucu ıssız bir adaya düşen Ezgi ve Özgür’ü macera ve gerilim dolu bir gün beklemektedir, onlara ulaşamayan arkadaşları ve aileleri de panik halde her yerde onları aramaktadır.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri