Ekonomi

OPPO’dan yeni nesil hibrit zoom teknolojisi

OPPO, bütün odak uzunluklarında keskin, kayıpsız bir görüntü niteliği sunacak ve tüketicilerin mobil fotoğrafçılıkta değişik bir tecrübe yaşamalarına imkân tanıyacak yeni kuşak hibrit büyütme teknolojisi üstünde çalıştığını duyurdu

Abone Ol  
 

OPPO, bütün odak uzunluklarında keskin, kayıpsız bir görüntü niteliği sunacak ve tüketicilerin mobil fotoğrafçılıkta değişik bir tecrübe yaşamalarına imkân tanıyacak yeni kuşak hibrit büyütme teknolojisi üstünde çalıştığını duyurdu.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, OPPO, kullanıcıların fotoğrafçılık tecrübelerine dayanarak 85mm ve 135mm orta odak uzunluklarında çekim tecrübesini ve görüntü niteliğini iyileştirmeye odaklanıyor. 85mm ve 135mm odak uzunlukları, günlük hayatta kullanıcıların greksinimlerini karşılıyor.

Optimize edilmiş 85mm odak mesafesi, nesnelerin kenarlarını keskinleştirmek amacıyla kusursuz bir iş çıkararak düşük ışıkta bile gerçek renklerde daha canlı görüntüler sağlıyor. 135mm odak mesafesi ise, zenginleştirilmiş bir alan ve derinlik hissi yaratan ayrıntılar sunuyor.

Hibrit büyütme teknolojisi kullanıcıların fotoğraf kompozisyonları oluştururken hayal gücünü artırıyor. Manzarayı aşırı ayrıntıyla görüntüleyerek, kusursuz orta odak mesafesi performansı, optik yakınlaştırma tecrübesine keskinlik ve esneklik getiriyor.

En yeni hibrit büyütme sistemi, aşağı yukarı 32 milyon piksel maksimum çıktıya sahip 16:11 genişliğinde ve büyük bir görüntüleme sensörü kullanıyor. Dördü bir arada piksel gruplama teknolojisini destekleyen sistem hem yakın hem de uzak mesafelerde geniş açılı görüntüleme teknolojisinin geliştirilmesi amacıyla daha çok genişleme potansiyeli sağlıyor.

5x hibrit büyütme teknolojisi ile başlayan OPPO’nun üstünde çalıştığı yeni kuşak hibrit büyütme teknolojisi, şirketin görüntü alanındaki gücüne dayanıyor. Fotoğrafçılığın geleceğini tarifleyen OPPO, kamera teknolojisinin sınırlarını zorlamaya devam edecek ve tüketiciler amacıyla son teknolojiyi sahibi olan daha iyi bir fotoğrafçılık tecrübesi yaratacak.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri